Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves lettem és úgy érzem...

24 éves lettem és úgy érzem élményt a fiatalságom. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Kamaszkorban nem voltak barátaim, nem jártam sehova, és a csajok is kimaradtak

2019. máj. 4. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha a 24-26 éves kort nem tartjátok a legjobb kornak, akkor melyiket fogjátok annak tartani? Az 54-56-ot?

Minden életkornak megvan a maga szépsége és a nehézsége, de állítom nektek, a 20-as éveinkben a legtöbb a szépség és a legkevesebb a nehézség. Később ez az arány lassan eltolódik majd az utóbbi javára, és még úgy is tudni kell élvezni az életet, mert csak egy van belőle. Ha most nem tudjátok élvezni fiatalon, akkor majd hogy fogjátok később?

2019. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42 vagyok, és semmi pénzért nem lennék újra huszonéves. Most érzem magam legjobban a bőrömben.
2019. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sz.r a munkám, kevés a fizetésem, azért a kaján még nem kell spórolni, de nagyjából semmir se tudok megvenni, amit szeretnék. Sőt, amit kellene se mindig.

Otthon tanulok azért, hogy pár év múlva jobb lehessen; szabadidőm alig, remény nincsen. Most 2 hét múlva lesz legközelebb hétvégém, akkor is csak 1 napos.

Ha sikerül barátokkal találkozni, csak pár órára, mert mindenkinek megvan a maga élete, plusz egyikünk hulla fáradtabb, mint a másik. Van, akivel lehet sörözgetni, de hétvégén este 10-kor takarodót fújunk, mert a fél társaság leborul az asztalra, esetleg másnap még dolgunk is van.


Attól, hogy még nem fáj a hátunk és még csak pár egészségügyi nyűgünk van, attól még ez nem a legszebb időszak.

Nekem tényleg a második legrosszabb. A kamaszkorom pedig nehéz volt (mentális okok miatt), szerintem 4 éven át minden nap sírtam nagyjából... Na a mostani időszak ennél egy fokkal jobb.

2019. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!