Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy válaszolónak...

Mitől lesz egy válaszolónak nagyobb %-a?

Figyelt kérdés
Azért mert jókat válaszol? Nekem már regisztrálásom óta 52%om van, pedig általába igyekszem jókat válaszolni de nem megy feljebb
2019. máj. 5. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kategóriák, ahol sokkal inkább le szokták pontozni a válaszokat, mint máshol. Pl. a gyerekvállalás témakörnél, de biztos van még máshol is ilyen, gondolom, pl. a politika rovatban...
2019. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
53%
Nekem lépdelt felfelé, aztán 76%-nál befagyott.
2019. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a legrosszabb 69% volt a legjobb 83%

Főleg emberek és felnőtt párkapcsolatok témákban válaszolok.

És ha kéri a kérdező, olykor megosztom a nememet és/vagy a koromat.

2019. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha kedvesen és jól válaszolsz a kérdésekre akkor nem romlik annyira gyorsan a százalék, esetemben már hónapok óra beáll 74-76 közé.

Ha hülyeségeket vagy pocsék poénokat írkálsz akkor lepontoznak.

Ha jól válaszolsz a kérdésre de a modorod bunkó vagy lekezelő, akkor is jó eséllyel lepontoznak.

a poénos válaszokat általában ha tényleg jó poén és nem sértesz vele senkit akkor álltalában fel szokták pontozni.


Szóval, ja, kedvesen és jól kell válaszolni és akkor lassan esik a százalék. ha sokat flegmázol,bunkü vagy, vagy hülyeségeket írsz akkor gyorsan csökken. Illetve amit írtak előttem ha kényes témáról van szó, pl vallás politika, akkor ott jó az esélye hogy mindegy mit írsz le leszel pontozva.

2019. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát...én itt csak egy-két 52% válaszolót "ismerek" az egyik, bár ír jókat, azért eléggé tolja az általánosító nőgyűlölő dumát. :/ És hát valljuk be, ő sem örülne neki, ha őt ekézné valaki, csak mert férfi.

Elnézést, ha nem te vagy az az illető.

2019. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész baromság. Nem az számít hány %od van, hanem hogy egy adott kérdésre mit válaszolsz! Sok rosszindulatú tirpák van. Ezt sajnos el kell fogadni.
2019. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egy csomoan lepontoztak mar, most megis 80%. Szoval ezt probalom tartani :D
2019. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!