Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is dobott az önbizalmat...

Nektek is dobott az önbizalmatokon, amikor végre tudtatok költeni magatokra?

Figyelt kérdés

Egész eddig nem volt munkahelyem, egy helyen voltam gyakornok a kötelező szakmai gyakorlat miatt, de azt messze nem nevezném normális munkahelynek. Azóta viszont befejeztem a tanulmányaimat és sikerült találnom munkahelyt és úgy érzem, hogy sokat dobott az önbizalmamon, hogy végre van saját keresetem és bírok költeni magamra is.


Ti hogy éreztétek magatokat, amikor megkaptátok az első fizetéseteket?


2019. máj. 5. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, persze csodát nem tett, de határozottan pozitív volt
2019. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
nekem nem.
2019. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
75%
Javított rajta, de nem volt csoda. Az én munkám eredménye a keresetem, tehát kvázi én csináltam azt a dolgot, amit vettem.
2019. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egy sz4r pénzzel is szar. Inkább pazarlásnak éreztem
2019. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, nagyon is. De én ezt nem is az első fizetésemnél éreztem, hanem az első ösztöndíjamnál még gimiben. Azelőtt nem lehetett egy normális megfelelő méretű ruhám, szóval végre elkezdhettem ember módra kinézni.
2019. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Átmenetileg dobott, aztán idővel elmúlt az érzés.


Első pár fizetésem sokat dobott. Korábban csóró egyetemistaként hirtelen 180 ezret kerestem. Nem volt nagy pénz pár éve sem, de szüleim ketten együtt kevesebbet kaptak. Ebből már fenn tudtam magam tartani. Későbbi helyemen pedig már 300 volt a fizetés, na az volt a jó érzés. Hirtelen lett pénz "mindenre". Fogaim megcsináltattam, diákhitelt vissza fizettem, meg azóta is egészen jól megélek.


Következő célom az 500 ezer körüli havi bevétel lenne. Abból már fenn tudnék tartani egy teljes albérletet, mellette félre is tudnék tenni.

2019. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!