Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok rólam első...

Mit gondolnátok rólam első látásra?

Figyelt kérdés

Bocsanat az ekezetek hianyaert elore is, remelem olvashato! :)

Arra lennek kivancsi, hogy latatlanba szepnek, atlagosnak, vagy csunyanak gondolnatok-e.

Vallig ero sotetszoke hajam van, zold szemem es vilagos borom. Sajnos szemuveges vagyok (allitolag jol all, en viszont nem szeretem), nemsokara kontaktlencsem lesz megint. 177 cm vagyok es 60 kg. Igen, eleg magas az atlaghoz kepest, es hala istennek hozza vekony is vagyok, hosszu labaim vannak, ezt az egyet szeretem a magassagomban. Nem szoktam kivakolni magam, ha van pattanasom akkor arra teszek kis korrektort, azon kivul szempillaspiralt szoktam hasznalni. Nem vagyok tucatlany, normalisan oltozkodom, nem kihivoan de nem is rondan, egyszeru, de nagyszeruseg hive vagyok. Milyennek gondolnatok elso latasra? Szivesen megismernetek, vagy inkabb tartanatok tolem?

Egyebkent ezt a kerdest azert tettem fel, mert az emberek a kornyezetemben sosem mondjak hogy csinos vagyok, vagy szep, pedig megteszek erte mindent hogy normalisan nezzek ki. A belsommel is foglalkozok, ok nelkul nem szoktam bunkozni senkivel, es szeretek jo tarsasagban lenni, olyankor mindig en vagyok az, aki elszorakoztatja a tobbieket. De sajnos jo tarsasagot nem talalni egyszeruen a mai vilagba. Meg amugy nem az a tipikus lany vagyok akiert odavannak a fiuk es elhivjak ot randizni... szerintem felnek tolem vagy nem is tudom :D...

Tippeljetek legyszi, hany eves lehetek! :)

(Bocsi, hogy ennyire hosszu lett!)


2016. okt. 23. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos önértékelési gondos, megfelelési kényszeres 13-14 éves tini. Nyugi, majd kinövöd.
2016. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod, de nincs megfelelesi kenyszerem. Egyszeruen kivancsi vagyok masok velemenyere is, de egy megjegyzes miatt nem valtoztatnek magamon. :) 15 vagyok egyebkent.
2016. okt. 24. 07:06
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Én gyenge átlagnak gondolnalak ez alapján.

A mai menonek mondott lányok hosszú hajuak. A szemüveg sem valami menő persze ha kell kell.

Nem baj ha nem sminkeled agyon magad, de a szajfeny esetleg szemcerka nem lenne túlzás. Persze csak ha kontaktlencsére váltasz.

2016. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Akkor is sokat foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Azért nem dicsérnek meg, mert nézz magad köré. Körülötted 20 lányból 19 pontosan úgy néz ki mint te. Teljesen átlagos vagy, nem tűnsz ki a tömegből. Nincs miért megdicsérni. (De majd rájössz, hogy ez nem gond. Pont ezért írtam, hogy majd kinövöd.)
2016. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TXCowboy ***** válasza:
58%

"177 cm vagyok es 60 "

Azt, hogy sovány és, hogy nem eszel semmit, ideje kezdeni magaddal valamit.

2016. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sovany, vekony vagyok, es ha latnad mennyit eszem, hidd el, megdobbennel. Azthiszem, jobban tudom mennyit eszem. Na mindegy, koszi a valaszokat.
2016. okt. 24. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Sötétszőke haj az szép, a zöld szemmel.A szemüveg nekem nem tetszik annyira de ez nagyban függ z arcodtól is.A zöld szem viszont ritka,az biztos szép.Sajnos nem lehet nagyon mit mondani,mert nem látlak nem látom milyen az arcformád,semmmit.Ha magas vagy az jó.Öltözködésed SE látom,tehát nem tudok mit mondani.Mindig azt szerezd be ami tetszik, nemárt ha kicsit különlegesebb darabokat,ha ki akarsz tűnni.Hajaddasl kezdj valamit,egyél egészségesen,ooyan samponnal moss hasznűlj hővédőt stb ezek széppé teszik azismegfogja a figyelmet.
2016. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. A hajam teljesen jo, mult honapban lett levagatva derekig erobol mert miert ne (eladomanyoztuk), es amugy is gyorsan no. Szep hajam van a hosszusag meg oly mindegy :). A szemuveget ense szeretem, pedig allitolag jol all es szebb is vagyok benne, de en nem erzem jol magam. Koszi a valaszt! :)
2016. nov. 1. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármikor.Képet tudsz küldeni? Úgy jobban meg tudunk ítélni.
2016. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!