Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rossz a...

Mit csináljak ha rossz a viszonyom a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Leginkább a félreértésekből szokott adódni a vita hogy apának van egy stílusa hogy felemeli a hangját és ez nekem nem tetszik és keményen vissza tudok szólni. Apám a legutóbbi 5 évben teljesen gallyravágta az önbizalmam mert kicsit vékonyabb alkat vagyok és folyton a fejemhez vágta hogy milyen ronda gebe vagyok meg nagyon csunyán beszél sokszor velem és még az is gyakori hogy megrángat egyszer adott durvább pofont amikor az ajtófélfába bevertem a fejem. Néha úgy érzem nem is szeret. Semmi pozitívat nem mond velem kapcsolatban,ha kap tőlem ajándékot azt se mutatja ki h örülne neki. A hugommal jóba van mert vele kivételezik hisz van egy ritka pszichés betegsége és ez is rosszul esik hogy őt jobban szereti.Én is hibás vagyok mert keveset segítek a háztartásban. Anyával ez a kapcsolatrontó, illetve sokszor van úgy hogy valamit megcsinálok és nem jó neki illetve rengetegszer tett arra megjegyzést hogy én 30 évesen is életképtelen leszek. Hugommal jó a kapcsolatom. Régen haragudtam rá emiatt de mostmár nem veszekszünk. 17/L

2019. máj. 6. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Halgasd meg ezt a számot, majd gondold át, hogy mit szeretnél mondani nekik, majd beszéld meg velük az érzéseidet úgy, hogy kölcsönösen figyelve egymás érzéseire, gondolataira:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2019. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg egy fiúval, és költözzetek össze. Én is így tettem, amikor összejöttünk, összeköltöztünk, és végre nem kellett otthon laknom. nagyon jó döntés volt. Most lehet lepontozni, de én is hasonló helyzetben voltam, és a költözés volt az egyetlen megoldás.
2019. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!