Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lassan 17 éves vagyok rettentő...

Lassan 17 éves vagyok rettentően rossz kapcsolatban vagyok a szüleimmel mind ez azért mert van egy barátom aki félig cigány és nem tudják el fogadni, miért van ez a különböztetés? Pedig dolgozik mindent meg csinál!

Figyelt kérdés

Mikor a szüleim meg tudták hogy együtt vagyunk megmondták a szemembe hogy utálnak azóta én takarítok főzök itthon és mellette tanulok ami egyre nehezebb főleg hogy este 11-kor fel költenek mosogatni miért csinálják?

Mit tehetnék hogy tudnék el költözni?? Nyugtatót kell szednem már miattuk és nem tudok már iskolában sem figyelni!

U.i apum pedig rendszeresen iszik



2018. nov. 24. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Este 11kor fel költenek mosogatni. Aha. Aztán ki írja fel neked azt a nyugtatót? ... Senki. Kamu.
2018. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Zsozso20 aki 16, és 11kor keltik őt fel mosogatni. És -mint minden Gyakoris lány- ő takarít és főz, a teljes háztartás az ő törékeny vállain nyugszik. :)
2018. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Norton Oomen válasza:
69%
A "félig cigány" barátod biztos hamar meg tudná oldani a problémádat, ha szólna a fél rokonságnak ...
2018. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
mesélj milyen a barátod
2018. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ja, ja tudom. Te vagy hamucipőcske, a pszichopata, alkoholista, ráadásul rasszista szüleivel....
2018. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Cigánnyal soha!!!


Egyébként nagyon éretlen az írásod.

Hallgass a szüleidre.

2018. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetnél? Mosogatás el előbb. Ha cigány fa.szra van időd, ez is belefér.
2018. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
32%

"apum pedig rendszeresen iszik"


Ez mindent elárul. Jól tudják mik az emberi gyengeségeik, na de sokan ahelyett hogy a saját portájukon sepregetnének keresnek egy másik portát, ami kevésbé koszos s azt söprögetik.

Látványos dologba könnyebb belekötni, a felszínesség könnyebb mint a dolgok mélyére nézni.

És ha dolgozik s mindent megcsinál akkor végkép nem lehet másba belekötni, csak a származásába.


Ilyen embereket aligha fogsz tudni megváltoztatni főleg az ő korukban, a reális megoldás a távolságtartás. 17 évesen nehéz elhiszem, de ha tudnék más megoldást, leírnám. Nem mindenkit áld meg a sors segítőkész szülőkkel rokonokkal. Illetve esetleg néz körül tágabb rokonságban, barátok közt hátha lesznek köztük normálisak.

2018. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
41%
Az előttem kommentelőnek teljesen igaza van, le kellene ülni valahogyan beszélgetni a te szüleidnek és az ő szüleinek valami megoldásnak lennie kell de én sajnos úgy tudom elköltözni csak 18 felett lehet!
2018. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Sajnáljámá 268. rész.. Van itt egy kérdező, aki képtelen sztorikat ír ki, naponta többet is. Nem vagyok benne biztos hogy ez nem az ő epigonja....
2018. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!