Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félénk ember vagyok,...

Nagyon félénk ember vagyok, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

#Félénkséget
2019. máj. 10. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez miben nyilvánul meg?
2019. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden helyzetben furán viselkesem
2019. máj. 10. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen voltam, néha még vagyok. :D Nagyon röviden: ÖNELFOGADÁS. Ne legyen mérvadó, hogy mások mit gondolnak rólad és próbálj meg lazítani. Nekem ez segített és egyre ritkábban vagyok félénk, ha meg igen és úgy érzem hülyeségeket beszéltem, tojok bele, mert nem dől össze a világ. :)
2019. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak félénk hanem eszed se sok van.

Ilyen kérdést, így feltenni amire ember nem tud válaszolni.

2019. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Azért valaki tud.:)
2019. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de azt veszem észre, ahogy idősödöm egyre inkább megedződöm, egyre több olyan szituációban találom magam, amelyben egyedül kell helytállnom. Persze, olyan alapvető dolgokra még mindig nem vagyok képes, mint mondjuk átmenni a boltba egyedül és bevásárolni, de például nemrég többször is utaztam egyedül busszal és azért nem csak 10km-t. Magam részéről én már ezt is óriási előrelépésnek érzem.
2019. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne félj.
2019. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!