Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha nem leszek már normális?...

Soha nem leszek már normális? El vagyok keseredve .

Figyelt kérdés

Mivel soha nem tudtam alkoholban mértéket tartani,nagyon sok negatív élmény ért ez miatt,elhatároztam hogy nem teszem be a lábamat olyan közegekbe,ahol folyik az alkohol,és züllött emberek vannak.

Teljesen elvonultam magamba,rendesen dolgozok,nyugalomban voltam már jó régóta.

Viszont sikerült belefutnom egy ilyen helyzetbe ismét.Azt hittem több ilyen soha nem fordul elő,ráadásul hagyján hogy hogyan viselkedtem,de nagyon megalázó helyzetbe kerültem,amit nem bírok feldolgozni.

Saját magamról alkotott véleményem tört ketté,mindaz amit eddig felépítettem.Nem bírok kimenni az utcára,nem bírok emberek közé menni,nem tudok dolgozni,a bűntudat kevereg bennem a szégyennel,teljesen depressziós vagyok.

Hogyan tudnék felülkerekedni ezen ? Állandóan a képkockák keveregnek a fejemben a történtekről,nem tudom feldolgozni hogy ilyen megtörtént velem ismét.


2019. máj. 15. 06:36
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen ne fogadd el az ajánlatot, és ne keveredj bele. Az ember úgy született, hogy azt tudja mondani, hogy NEM. Velem is rengetegszer esett már ez meg, de megszakítottam az ilyen kapcsolataimat. Csak akkor iszok és hülyéskedek, ha szeretnék. Saját akaratod van, ne hagyd magad belekeverni. Sajnos az emlékek nem múlnak el, de halványulni fognak, és majd lassacskán elfelejted. De addig is tanuld meg azt mondani, hogy NEM. :)
2019. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!