Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mindegy neked, hogy...

Miért nem mindegy neked, hogy másnak van gyereke vagy nincs?

Figyelt kérdés
Azok, akik úgy érzik, hogy okvetlenül az ő tisztük eldönteni, hogy számukra vadidegen emberek szüljenek vagy sem, kérem, magyarázzák már el, hogy mi indukálja bennük ezt az érzést.
2019. máj. 15. 14:17
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
57%

Mert irigyek, hogy a gyerekteleneknek van karrierjük pénzük tudnak utazgatni, felhőtlenül élni stb.


Míg akiknek van elhiztak, a rossz tanuló csalódástkelto gyerekeik utan rohangálnak aki egy cseppet sem tiszteli a sok faradozasukat.


Szeretnek ha mindenki beállna ebbe a sorba mert 20-30-40-50-emberemlékezet óta így megy.


Nekem nem kell no létemre, szoktak kérdezgetni mikor lesz akarok-e. A válaszom nem, idegesít a gyerek sírás, vékony akarok maradni és világot akarok látni.

2019. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tökmindegy, hogy más szül-e gyereket vagy sem, csak ne ez én gyerekeimnek kelljen majd az ő nyugdíját is fizetni.
2019. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Mert sok a beteg ember, akinek egyéb dolga sincs, mint beleokvetetlenkedni más magánéletébe, függetlenül attól ,hogy kérték-e a tanácsát vagy sem.

Az ilyeneket magasról le kell sz.rni, nem kell foglalkozni a véleményükkel.

2019. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Ilyet még nem hallottam, csak rokonok között láttam ilyet.

Amúgy meg szerintem csak jót akarnak, de nem fogják fel hogy jobb ha nem szólnak bele.

2019. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Nekem speciel teljesen mindegy :D másnak is legyen az. Amúgy én szeretnék majd.

(21 F vagyok, nem kérek privátokat lol)

2019. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Langyosvíz. Az is, hogy másnak van-e, akar-e, vagy hogy ki miért szól bele. Abszolút mindegy, nem mérvadó.
2019. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán édesmindegy ...
2019. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%

Leginkább azért van, mert a 2 oldal neandervölgyi szintjén megrekedt okotojásai keltik egymás közt a feszültséget.


Mert ugye a gyerekvállalói oldal jön azzal, hogy kell a gyerek mert úgy teljes az élet, meg akkor kire marad a vagyon, meg ez az élet rendje és egyéb marhaságok.


Aztán, jön a magukat childfree-nek nevezű banda akiknek a szélsőséges oldalát elég azzal bemutatni, amit az első válaszoló írt. Annyi baromságot egy évtized alatt is nehéz lenne összehordani.


És akkor ez a 2 "banda" egymásnak feszül és egy jó nagy adag popcornnal a kézben lehet ücsörögni az internet csodás világa előtt.


És mielőtt valaki okos megkérdezné, hogy melyik oldalhoz tartozok, egyikhez se. 23/F vagyok, jelenleg nem akarok gyereket, DE nem vagyok annyira primitív, hogy kijelentsem, hogy sose kell. Nem tudhatom mit hoz a jövő, lehet tíz év múlva akarok majd.

2019. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát ezt a kérdést inkább a miniszterelnöknek kellene manapság feltenni, ő akar ebbe nagyon beleszólni.
2019. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
#2 te nagyon buta, a nyugdíj az alapján jár hogy mennyit fizetsz be az államnak az aktívan dolgozó éveid alatt. A te sz*ros kölykeidnek a pénze senkinek se kell, ha én normálisan adóztam és 40 évet ledolgoztam akkor ugyanaz jár mint a gyerekeseknek. Ha mégse akarok lefialni, attól még az államnak befizetett pénz ugyanannyi marad. Ezt bizonyára te is tudod, csak egy kötekedős f*** vagy:)
2019. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!