Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék a...

Hogyan szabadulhatnék a gúnynévtől?

Figyelt kérdés
2hete egy facebookos csoportban hirdettem az eladó autómat és Volkswagen helyett folcwagen nevet írtam a hirdetésbe. Azóta mindenki folci-nak csúfol, és folyamatosan ugratnak vele. Paraszt falusiak tartanak, és már a főnököm is így szólít.

2019. máj. 15. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

xDDDD


Magadra vess, te kúrtad el

2019. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyhamar nem fog lekopni, foleg ha ugyanazok az emberekkel talakozol minden nap.

Amugy meg zavar? Nekunk is van gunynev, 3ik generacioja mar.

2019. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennél van sokkal rosszabb is, vedd poénra!
2019. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze, hogy zavar, eléggé negativ. Munkahelyen mikor alá kell irnom valamit akkor a kollégák elkezdik betüzni a nevem, mert azthiszik, hogy nem tudom leirni.
2019. máj. 15. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem meglepő. Ez nem elgépelés, te tulajdonképpen úgy írtad le, ahogy kiejted a szót. Most komolyan, hogy lehetsz olyan tuskó, hogy nem tudod, hogy kell leírni?
2019. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azthittem ez a neve, mi olyan nagy dolog ezen? Amúgy a Dacia-t is csakran irják Dácsiának az autós szaklapok.
2019. máj. 15. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Szard le, azért csinálják, mert láthatóan bosszant téged ez a dolog. Akár úgy is reagálhattál volna, hogy "ja, fonetikusan írtam, mert nem láttam még helyesen leírva a szót", mert ha valaki önazonos, azt nem lehet a hibáival tartósan szívatni, hiszen elismeri őket, onnantól kezdve meg unalmassá válna a dolog.
2019. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Mutass már egy ilyen szaklapot, kérlek!


No de mondok én neked valamit. Ott a kocsid. Milyen emblémát látsz rajta? Látsz rajta F betűt?


Ez igen is gáz, főleg, hogy ennyire ismert márkáról van szó, mert ha még Koenigsegg-et írod el, azt mondom, oké, de a Volkswagen...

2019. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz venni egy jó kis Mercédeszt? :D
2019. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fikusz Kukisz
2019. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!