Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szabadulhatnék meg...

Hogy szabadulhatnék meg kedvesen a barátaimtól?

Figyelt kérdés

Nem akarom elzavarni őket, nem akarom megbantani őket, csak rájöttem hogy atverem őket. Nem kedvelem egyiket sem és nem szeretném szinlelni hogy jóba vagyok velük és bírom a tarsasagukat , csak azért, hogy a kulvilag felé azt mutassam én is társasági ember vagyok. Nem vagyok, és tudok az lenni.

És nem is akarok az lenni.

Nem fogom megbánni ezt a döntésem, ebben biztos vagyok.

Ha az egyetlen mód az hogy elérjem hogy csalódjanak bennem, akkor megteszem, de nem akarom nekik ezt leirni mert ugyus kerdezgetnének hogy miért meg mióta érzek így és ezt el akarom kerülni.

Érdekel mit gondolnak rólam mások, nem akarom hogy rossuembernek higyjelen, vagy bunkónak, csak azt akarom, ne akarjanak velem lenni.

A valaszokat előre is köszönöm.



2018. jún. 29. 11:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Sose kerestem a társasagukat, csak ők az enyemet.

Sose kezdeményeztem beszélgetést, sose mutattam feléjük érdeklődést, direkt. Nincs sok barátom, 3-4 de nagyon nem bírok elvilselni semmiféle emberi kapcsolatot, és nekem ez is sok.

2018. jún. 29. 11:44
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha úgy van, ahogy írtad, és nem keresed őket, nem kezdeményezel beszélgetést, akkor előbb-utóbb felhagynak a próbálkozással és békén hagynak.
2018. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet kénytelen leszek beszélni velük.. nem várhatom, hogy ők vegyék észre hogy nem kedvelem a tarsasagukat..

Csak az a baj nincs különķsebb okom otthagyni őket.

2018. jún. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!