Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen kaotikus a helyzet...

Miért ilyen kaotikus a helyzet itt? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, depresszió e , de nagyon rossz kedvű vagyok, és ez egyre inkább csak rosszabbodik ..


27 éves vagyok és nagyon nem akarok élni, ennek az oka , hogy egyedül érzem magam.

Úgy érzem senki nem szeret, senkinek nem vagyok fontos.

Szeretnék egy párkapcsolatot, mert az valóban boldoggá tesz , kiegyensúlyozott vagyok, de azt tapasztalom ez itt Budapesten lehetetlen. Sok férfival próbálkoztam és csalódásból csalódásba esem.


Mielőtt férfi olvasók jönnének a kritikával .. igen, felszínes vagyok. Nekem fontos, hogy az illető ne legyen filléres , anyagias , fontos hogy jó legyen a szexben, ne csak a saját örömét keresse, fontos hogy adjon magára de ne legyen egy karót nyelt munkamániás öntelt hólyag.


Mondok példákat és úgy jobban kijön :


1. Első randi , elmegyünk egy étterembe ebédelni, oké. Egy hullámhosszon vagyunk , minden okés, összejövünk. Innentől kezdve a közös programozás 0. Csak szex..... és utána max együtt kisütünk egy rántott húst, mert ő azt szereti.

2. Sok férfi nagy hassal , igénytelen öltözködéssel elvárja , hogy mindig teljesen csupasz legyek (sok ilyen kritikát kaptam szex után magyar, csak magyar! férfiaktól) vékony, de formás, jah és mindig kész a szexre 0 előjátékkal .

3. Bemutatja a milliós kocsiját, ki ha nem én stílusát, majd első szex után (bár ezt kerülöm direkt) köddé válik.

4. Csóró, mint a templom egere, ezt nem is tagadja , a szupermarketben pedig elvárja hogy én fizessek , mert nekem " jobban megy " .



Ott tartok, meglátok egy férfit az utcán és elfog a hányinger.


2019. ápr. 10. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél lejjebb az igényeiden és talán összejön az álom férfi.
2019. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a tipikus "mások szemében a szálkát is, a sajátjában a gerendát sem" esete.

Nézz magadba. Nem véletlen hogy egyedül vagy.

2019. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha külső szemlélőként elolvasnád ezt a kérdést akkor pontosan megértenéd, mi veled a baj és nem itt kérdezősködnél. Igen, sok idióta pasi van manapság, de te se vagy különb náluk csak a nemed más.
2019. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem látom a problémát magamban


mi lenne az???

2019. ápr. 10. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Kapsából az igényeid megfogalmazása.


Ne legyen se filléres se anyagias. Akkor mi legyen? Az ilyen arany középutas marhaságokkal kár jönni. 2 fajta ember létezik, aki rendesen beossza a pénzét és minél kevesebb baromságra igyekszik azt elherdálni és van a másik réteg akinek mindegym ennyije van, úgyis elveri mert idióta.


Jó legyen a szexben... Kinek mi a jó? Ráadásul, ez egy olyan dolog, amit meg kell beszélni és szépen összerázódni. Alapvetően honnan találja ki a másik fél, hogy te hogyan szereted?


Meg a végén ez az adjon magára de ne is legyen öntelt hólyag meg az egyéb ilyen baromságok. Miben merül ki az adjon magára? Legyen kigyúrt? Legyen jó a haja? Legyen jó a stílusa vagy mi? Ha valakinek mondjuk 10 kritériumból van 7 az már elég?


Az meg, hogy karót nyelt? Hát én elég sok emberrel találkozom a munkám során de azt biztosra veszem, hogy a 20-30-as korosztály nem az. Sőt, a nagy részükre minimum ráférne vagy 3 pofon mert már azt se tudják mekkoral egyen az arcuk. Meg egyébként ezis olyan, hogy mitől számít annak? Mert jól keres és ezt felis vállalja? Vagy mert elérte álmai kocsiját/házát és erre büszke? Vagy mi számít annak?


És itt érünk el egyébként a legfontosabb kérdéshez. Azt már tudjuk ,hogy neked egy olyan pasi kell aki csóró is meg nem is. Aki jóképű meg nem is és persze aki beképzelt paraszt meg nem is. Oké legyen. De TE mit tudsz nyújtani. Mert én a leírtak alapján csak egy megkeseredett, sikertelen roncsot látok aki csak kisgépről szórja a feltételeket meg a vágyait de cserébe SEMMIT nem tud nyújtani.

2019. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felszínes kirakatember vagy.

Tucat.

2019. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Ne legyen filleres, anyagias. Ne abbol alljon a kikapcsolodas, hogy a parkban setalunk kifaradasig, vagy a Citadellat lefotozzuk, vagy barmi ami nem kerul penzbe… mert csajra nem koltunk, ugye… // anyagias


2. Adjon magara, ne mosatlan ingekbe, ezer eves kinyult poloba es tornanaciba lassam mindig.. hasznaljon parfumot, legyen igenyes az etkezesere, kigyurtsag nem szamit, de ne legyen elhizva.. ennyi, ez alap kellene lennie de hany ferfirol mondhatjuk el ??


3. Szex…. Az aki azzal indit hogy szopalj le, punciba be ki, be ki, semmi csok, semmi erintes, semmi romantika, csak ki be, aztan seggbe majd elmegy a szamba… aztan faradtan elfordul hogy akkor most alszik … ezt hivom rossz szexnek.


4. Karot nyelt .. akinek nincs onironiaja, akivel nem lehet viccelni, aki mindenen megsertodik, narcisztikus, ontelt



En mit adok?

Rugalmassagot, szorakozas, rengeteg nevetes, minden programon fizetem a sajat reszem / nem aranyaso vagyok…/

Ehhez vekony, de formas csinos alak, mosolygos, vidam, szexben rendkivul nyitott, barhol, barmikor….

2019. ápr. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!