Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből lehet meggazdagodni...

Miből lehet meggazdagodni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, hogy miben rejlik most a “jövő”, mit érdemes tanulni. Tudom, nem a fizetés miatt választunk pályát, de azért érdekelne, hogy mi a felkapott most. Ha jól tudom, az IT megy most nagyon, és egyéb számítástechnikai és programozási szakmák a keresettek.


A gázszerelő és fidesz szavazó poénokat meg lehet spórolni :)



2019. máj. 20. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

akármiből és ezt értsd szó szerint!

persze a mérték nem mind1, de kinek mi a gazdagság


én informatikus vagyok nem nyilatkozom az itthoni dolgokról, de infósként külföldre simán belehet dolgozni, de még otthon kis garázs projektről is meglehet szedni magadat


ha elég rátermett vagy, akkor érettségi nélkül a legaljáról észre vehetsz 1 piaci rést és felépíthetsz rá 1 vállalkozást (megtörtént)


villanyszerelő ismerősöm jobb hónapokban (2-3 év suli elvégzése után) legálisan 500 körül keres, persze ez nem minden hónap


vannak a kockázatos dolgok, szerencsejáték, tőzsde...

2019. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%
Tisztességes munkából Magyarországon nem fogsz meggazdagodni!
2019. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ezt a kérdést feltettük a tanárunknak, aki egy elég sokoldalú ember, és hát meg is látszik rajta, mindig drága öltönyt visel, a hangszereit kb 2 hetente cseréli, nagy házban lakik, nagy autója van, szerető családja, röviden tehát sikeres ember.

Ennyit válaszolt: "Kreatívnak kell lenni, én is az voltam."

Egyébként Ő zenész, még Amerikába is jár fellépni magyar lagzikba, de mellette hittan és ének-zene tanár. Egy estéért több száz ezer forintot kér el, és szinte minden hangszeren tud játszani és énekel is.

Rá kell jönnöd, hogy mi érdekel Téged a legjobban és abból a legtöbbet kihozni, csak nézd meg a top 10 leghülyébb vállalkozást az interneten, az emberek sok marhaságból meggazdagodtak már.

2019. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!