Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lett egy pszichiáterem,...

Lett egy pszichiáterem, havonta kell hozzá járnom kontrollra. Ez már így is marad életem végéig?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak addig, amíg a pszichiáter nyugdíjba megy.
2019. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja aztán átpasszolnak másnak..
2019. máj. 22. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak amíg ki nem derül, hogy jó-e neked az a gyógyszer, amit felírt. Ha nem leszel tőle jobban, ír fel másikat.
2019. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igy hàt. Soha nem fogja azt mondani hogy meggyógyultàl most màr ne szedj guógyszert.
2019. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ mi bajod van...

de elvileg ez ugyanarról szólna, mint a "test orvoslása" a "normál" dokikhoz is azért jár az ember , hogy gyógyuljon, és utána kontroll, és ha gyógyult, akkor elhagyható a kontroll is.

A mentális problémákat ugyanígy kéne kezelni, nagyon sok közülük sikerrel gyógyítható, és idővel elhagyható az orvos. (pszichiáter)

De van, hogy nem hagyható el. Hát majd meglátod.

2019. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remek! Nem vagyok megelégedve a dologgal, úgyérzem bele szól az életembe
2019. máj. 22. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van,felírt egy gyógyszert,egy ideig szedtem,aztán mondta,hogy nem kell kontrollra járnom,meg nem kötelező szednem a gyógyszert. Szóval nem biztos. Ez a betegségtől függ.
2019. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, igen sajnos ezért kellett hozzátennem, hogy ez elvileg a gyógyulásról szólna.

Sajnos az orvostudomány elkeserítően a béka segge alatt tart a mentális betegségek gyógyításában, és azt se pszichés terápiákkal akarják gyógyítani, mert nem tudnak elvonatkoztatni a materializmustól.

Gyógyszer mindenre, mert az a kézzelfogható.

...na meg az a kényelmes.

2019. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem :D egy gyógyszeres terápia csak pár hónapig, maximum fél évig tart. Nekem mindig örül a pszichiáterem, mikor eljutok odáig, hogy leszokok a gyógyszerről (mert vele már rosszabb) aztán tök jól vagyok, amíg valami fel nem borítja az egyesúlyt az agyamban. (Pl egy műtét meg orvosi szteroid szedése megint felborítitta..)
2019. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, mi bajod van. Szerinted minden betegség egyforma? Ha nem bízol benne, menj más orvoshoz.
2020. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!