Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Lett egy pszichiáterem, havonta kell hozzá járnom kontrollra. Ez már így is marad életem végéig?

máj. 22. 19:17  Privát üzenet  

A válaszok
Csak addig, amíg a pszichiáter nyugdíjba megy.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont máj. 22. 19:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja aztán átpasszolnak másnak..

# 2/9Időpont máj. 22. 19:22 Privát üzenet
Nem, csak amíg ki nem derül, hogy jó-e neked az a gyógyszer, amit felírt. Ha nem leszel tőle jobban, ír fel másikat.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont máj. 22. 19:23 Privát üzenet
Igy hàt. Soha nem fogja azt mondani hogy meggyógyultàl most màr ne szedj guógyszert.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 22. 19:24 Privát üzenet

Ez attól függ mi bajod van...

de elvileg ez ugyanarról szólna, mint a "test orvoslása" a "normál" dokikhoz is azért jár az ember , hogy gyógyuljon, és utána kontroll, és ha gyógyult, akkor elhagyható a kontroll is.

A mentális problémákat ugyanígy kéne kezelni, nagyon sok közülük sikerrel gyógyítható, és idővel elhagyható az orvos. (pszichiáter)

De van, hogy nem hagyható el. Hát majd meglátod.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont máj. 22. 19:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Remek! Nem vagyok megelégedve a dologgal, úgyérzem bele szól az életembe

# 6/9Időpont máj. 22. 19:27 Privát üzenet
Nekem is van,felírt egy gyógyszert,egy ideig szedtem,aztán mondta,hogy nem kell kontrollra járnom,meg nem kötelező szednem a gyógyszert. Szóval nem biztos. Ez a betegségtől függ.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont máj. 22. 19:29 Privát üzenet

5-ös vagyok, igen sajnos ezért kellett hozzátennem, hogy ez elvileg a gyógyulásról szólna.

Sajnos az orvostudomány elkeserítően a béka segge alatt tart a mentális betegségek gyógyításában, és azt se pszichés terápiákkal akarják gyógyítani, mert nem tudnak elvonatkoztatni a materializmustól.

Gyógyszer mindenre, mert az a kézzelfogható.

...na meg az a kényelmes.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 22. 19:30 Privát üzenet
Hát azért nem :D egy gyógyszeres terápia csak pár hónapig, maximum fél évig tart. Nekem mindig örül a pszichiáterem, mikor eljutok odáig, hogy leszokok a gyógyszerről (mert vele már rosszabb) aztán tök jól vagyok, amíg valami fel nem borítja az egyesúlyt az agyamban. (Pl egy műtét meg orvosi szteroid szedése megint felborítitta..)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont máj. 22. 19:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Méhen kívüli terhességgel szombaton műtöttek. A petevezető nem lett eltávolítva. Normális, hogy görcsöl a hasam és még mindig van a kavézacc szerű folyásom? Pénteken megyek kontrollra.
Barna folyással menjek vissza 6 hetes kontrollra?
Most írta fel a pszichiáterem a Lamolep nevű hangulatstabilizátort. Akik már egy ideje használják, reggel vagy este érdemesebb inkább bevenni? (Egyenlőre 1x25 mg-sat szedek)
Miért flegma a pszichiáterem?
Ha az orvos nem ad igazolást hanem azt mondja mennyek vissza 2 nap múlva kontrollra akkor kapom majd meg?
Pszichiáterem kitöltetett velem egy tesztet. Miért voltak ilyen buta kérdések benne?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!