Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhességgel...

Méhen kívüli terhességgel szombaton műtöttek. A petevezető nem lett eltávolítva. Normális, hogy görcsöl a hasam és még mindig van a kavézacc szerű folyásom? Pénteken megyek kontrollra.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem novemberben volt mèhenkìvűli terhessègem, a műtèt utàn sokàig görcsölt a hasam, a vèrzès kb egy hètig tartott. Pihenj sokat!
2019. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. El mesélem az én sztorim.

Pozitív teszt után 2 nappal volt barnázás. Egyből doki (ekkor a papírra 5+2 volt írva a terhesség korára) , azt mondta csak hormonpótlás kell, majd kaptam időpontot 2 hét mulvára kontrollra. Nem telt el még a 2 hét amikor mensi szerűen elkezdtem vérezni. Doki, kórház, aznap sürgősségi műtét (semmi fájdalmam nem volt). A vérzés 1. napján volt a műtét (ekkor már majdnem 7 hetes voltam, bal petevezetékemtől bánta). Utána 2 napig véreztem rendesen. Ezek után még hónapokig előfordultak köztes vérzések, barnázások.

Nem tudom neked még esedékes e, de esetleg másnak még lehet benne hasznos infó. 😁

És vannak tévhitek. Nem feltétlen jár görcsökkel. Én tényleg semmit nem éreztem.

Az sem igaz, hogy nem megy a hcg 5000 fölé (ezt amúgy az akkori asszisztens mondta..) . 6000 fölött volt nekem.

2019. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem görcsöltem és nekem is 6000 fölött volt a hcg. Hasonló a történetem mint neked..

Azóta mi a helyzet ha szabad kérdeznem?

2019. okt. 6. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!