Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonéves felnőttként csendes...

Huszonéves felnőttként csendes, visszahúzódó vagyok egy életképtelen nyámnyila ember akinek semmilyen emberi kapcsolata nincsen. Van ki út ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Van. Menj el szórakozni, mozdulj ki. Ismerj meg új embereket. Olyan nincs, hogy lehetetlen, csak tehetetlen.
2019. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezd meg a másik százezret, aki naponta 5 ilyen kérdést ír ki. Ez már népbetegség, komolyan. Hogy sikerült ezt összehozni? Amúgy meg fogod magad, és csinálsz valami értelmeset.
2019. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Használd ki az én-idődet. Majd ha lesz párod és 2-3 gyereked, akkor lehet, hogy sokszor fulladozva vágysz majd egy kis magányra. De: a mostani helyzeteden a körülményektől függően lehet változtatni. Iskolába jársz vagy munkahelyed van? Kollégák korbeli, érdeklődésbeli összetétele? Rokonok között hasonló korúak, akik társaságot jelenthetnének? Egyáltalán milyennek szeretnéd az életedet, nagy banzájokra vágysz vagy csak egy darab lelki társra? Az életképtelen nyámnyilát csak emberi kapcsolatok miatt írod vagy más bajaid is vannak pl. munka, lakhatás, egészség?
2019. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
igen van, de azért sokat kell tenned
2019. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Azzal semmi gond, hogy csendes és visszahúzódó vagy. Ettől még élheted ugyanúgy az életed, mint bárki más. Sokan vannak még ilyenek, mint te. Szóval ne szerencsétlenként tekints magadra.
2019. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De az vagyok
2019. máj. 23. 09:20
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Amíg te ilyen negatívan állsz magadhoz, addig hiába várod el, hogy mások máshogy tekintsenek rád.
2019. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van kiút, csak tenned kell érte. Semmi nem történik meg magától, járj el közösségi helyekre, munkahelyeden csak összetudsz barátkozni valakivel. Vagy kezdj bele valami hobbiba amit társasággal is űzhetsz. Meg járj el rendezvényekre egyedül, biztosan találsz társaságot. Pár éve én is ebben a helyzetben voltam, de rájöttem hogy annak értelme nincs ha otthon ülök és sajnáltatom magam. Fogtam felemeltem a seggem és kimozdultam egyedül. Igaz nem egyik napról a másikra, de idővel találtam magamnak társaságot akikhez csatlakoztam. Igazából csak tenni kell mindenért.

Sok sikert.

2019. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mire vágysz, milyen állapotnak örülnél? Gyakori kimozdulásra haverokkal pl konditerem vagy sörözés, vagy havonta-kéthavonta beulni jóbaráttal vhova és megbeszélni kivel mi történt, vagy családdal rokonakkal szülinapokat ünnepelni stb. Ezer féle emberi kapcsolat van, szóval milyen szintű, típusú emberi kapcsolatokra vágysz? Amúgy egy csomó csendes és visszahúzódó ember van és jól elvan, téged ér emiatt bántás hogy változtatni akarsz?
2019. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: "egy" helyett "sok" -at akartam írni. Sok ember visszahúzódó, ez nem baj. Sokan nem annyira rátermettek, de emiatt ne érezd magad életképtelennek. Van munkád? Van hol laknod? Egészség? Gondolj a pozitív dolgokra.
2019. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!