Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha hirtelen,...

Mit tennétek ha hirtelen, minden előjel nélkül összeomlana az eddig megszokott világunk?

Figyelt kérdés

Ha hirtelen összeomlana a jelenlegi társadalmi-, gazdasági rendszer...

Bezárnánk az üzletek és az emberek egymást ölnék meg némi élelemért, felszerelésért. Vagy ha esetleg elfogyna az ivóviz. Káosz lenne az utcákon...


Tudom, elég filmbeillő, de akkor is megtörténhet.



2019. máj. 24. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
5 Ez elméletben nagyon jól hangzik,a gond az,hogy az ultracivilizált emberek 99% erre képtelen lenne. Amiket leírtál ahhoz széleskörű,több éves gyakorlati bushcraft,túlélési ismeret kell,de még a mellett is valódi kihívás lenne hónapokon (éveken) keresztül kizárólag a természetben túlélni...
2019. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Felszerelésem, fegyvereim vannak, gond nélkül ölnék pl vízért, de az egészségem nem a legjobb, így hamar elhullanék. Amúgy várhatók efféle dolgok mostanában, és rá is férne egy alapos szelektálás az emberiségre.
2019. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hali


A kérdező vagyok. Köszi a válaszod. Nekem is szintén vannak fegyvereim, eszközeim, és nyilván én is ölnék azért, hogy magamnak és családomnak fenn tudjam tartani/meg tudjam szerezni a szükséges dolgokat. Hogy érted, hogy nem elég jó az egészségi állapotod?

És ha már az emberiség fele kihalna, sokat segítene a Föld állapotának javulásában. Vagy inkább amondó vagyok, hogy egy szinte teljes törlés. Csak hordák maradnának, mint régen, és mindent elölről kéne elkezdeni felépíteni.


(Nem, nem nézek ilyen témájú filmeket :D . Csupán jobban beleástam magam, mi lenne, ha...)


19/F - ma lettem ennyi :DD

2019. júl. 17. 13:31
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

hálát adnék istennek hogy faluban nevelkedtem és ott is élek, amíg van áram addig előkapom a cuccokat és nekiállnék bebiztosítani a telket, aztán ami van otthon azt tenyészteném/enném (tyúk, disznó, kacsa, tehén) víz nem nagy probléma mert van 3db kút


nemhiszem hogy kissebb településeken (faluban) az emberek gyilkonák egymást, inkább össze tartana mindenki persze nagy városokban előfordulhat hogy elgurul pár embernek a gyógyszere

2019. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!