Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan fogadtátok el azt a...

Ti hogyan fogadtátok el azt a tényt, hogy senkinek se vagytok fontosak?

Figyelt kérdés
Voltak olyan emberek az életemben,akik ezt kihasználták. Azóta nem bízok meg senkiben. Nem tudok megbízni senkiben,nem tudom elhinni,hogy bárkinek is igazán fontos lennék.
2019. ápr. 28. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés és a magyarázat ellentmond egymásnak, gondold végig mi a valódi kérdés
2019. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti nálam is ez a helyzet, talán annyi különbséggel hogy nekem se fontos senki sem, és igazából eléggé elégedett vagyok vele hogy ez így van. Nem kell mások életére különösebb figyelmet fordítanom, amiből következik hogy azt teszek amit csak szeretnék (nyílván a törvényi kereteket betartva ;)). A lényeg hogy egyfajta szabadságérzettel társúl nekem az egész, ezért abszolút pozitívumkémt fogom fel a dolgot.
2019. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Gyerekkoromban azzal hogy meg akartam halni. Utána rájöttem hogy van akinek fontos vagyok, csak az nem a családom.
2019. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nagyon régen beletörődtem. Utoljára talán tiniként okozott ez problémát. Tehát idő kérdése szerintem.
2019. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel hogy kinek vagyok fontos és kinek nem. Egy valakire figyelek nagyon az pedig saját magam vagyok.
2019. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már ők sem fontosak nekem,amiben ők nem adtak tiszteletet vagy nem álltak mellém amikor rossz volt mostmár én sem teszem meg értük,inkább segítek idegeneknek mint nekik.Volt aki mellett ott voltam a bajban,meghallgattam amikor nekem volt rossz,munkanélkül voltam vagy egyéb problémáim voltak,nem próbált meg megérteni ítélkezni azonban tudott az illető.Ez áthidalhatatlan távolságot eredményezett a kapcsolatunkban vagyis már nem tudtam úgy tekinteni rá mint régen.
2019. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!