Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti, akik egyedül vagytok,...

Ti, akik egyedül vagytok, hogyan fogadtátok el a helyzetet? Hogyan lehet megszokni a magányt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 19:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Az egyedüllét nem azonos a magánnyal.Egyedül élek,de nincs egy szabad percem se jóformán.Jövök-megyek,haverok,barátok,barátnők,hobby...áhhh...kéne egy hét szabi :-)
2014. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok,és nagyrészt jól is érzem magam. Úszom,biciklizem,kirándulok,zenét hallgatok,sorozatokat,filmeket nézek.
2014. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 16. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

én is egyedül vagyok, és rengeteg dolgom van, mindig csinálok valamit. néha gondolok arra, hogy jó lenne ezt megosztani valakivel, mert jó elfoglaltságaim vannak.

kapcsolatom sincs, és egyedül is lakom most, ami először tényleg rossz volt, de mostmár nagyon jól érzem magam.

persze vágyom egy kapcsolatra, de ha csak magányoskodok, akkor nem lesz, így inkább kiélvezem ami most van:)

2014. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!