Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legszívesebben eltűnnék egy...

Legszívesebben eltűnnék egy erdőben és vissza sem néznék. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Irritál ez a világ, a tarsadalom, az idióta emberek, a hülyeségeik, meg úgy minden, ami ehhez kapcsolatos. Úgy érzem, ebben nem akarok részt venni, s elkerülném, ha lehet. Viszont rá vagyok kényszerítve, hogy a nyájjal maradjak.


Ti nem éreztek hasonlóképp?



2019. máj. 27. 14:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, kinövöd. kamaszkorban rengetegen átestek ilyen világvége krízisen.
2019. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy ez nem fog változni.
2019. máj. 28. 21:39
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, miről írsz. Én is így érzek. Aki nem érti, arra ne is figyelj!
2019. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én is így érzek. Minden olyan nyomasztó, minden a nyakama szakadt most. Borzasztó...

Mikor indulsz? Veled megyek!

2019. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek, de pont ezért van az otthonom, a nagy, buja telkem, meg a kutyáim, akikkel megjárom az erdőket. Úgy vagyok egyébként is vele, hogy a puszta "kiszállással" nem leszek különb, nem teszek semmit azért, hogy bármi változzon legalább az én tágabb környezetemben. Mindig is arról ábrándoztam, hogy erdőben éljek, viszont sokkal szimpatikusabb, hogy egy lepusztult, halott földbe vigyek életet, és lássam, ahogy felnő a saját erdőm, minthogy meglévőt átvegyek/eltulajdonítsak.

Ha kimennél az erdőbe, a hogyan-tovább is megvan fejben?

2019. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Riki miller ***** válasza:
Jó otlet egy kis kirándulás a természetben egy kicsit egyedül is majd elmúlik
2019. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kérdező,mennyi idős vagy és mi a nemed?

A nemed igazából nem érdekel,csak kíváncsi vagyok.

Azoknak akik írták,nem,az ilyen nem kamaszos lázongás meg különcködés.Az az igazság,hogy a legtöbb embert megnyugtatja a természet.Nekem igazából csak az internet hiányozna,de egyébként én is szívesen élnék messze a társadalomtól.Az indokok pedig nem az ember utálat, egyszerűen csak túl jó vagyok.Rengetegen egyszerűen megérzik,ha kedves vagy, jó vagy.És kihasználják.Durván.Nekem meg nincs kedvem ehhez az egész bosszúállásdihoz.Most hogy leírtam,hogy jó vagyok el is szégyelltem magam kicsit,mert nem annyira vagyok jó,de pont eléggé hogy megérezzék az erkölcsileg nulla, fertőző,morálisan a Mariana-árok legalján lévők és megpróbálják kihasználni.

Szeretnék karriert,sikert,boldogságot,de nekem szükségem lenne arra,hogy elvonulhassak.Hihetetlen,hogy valaki felvetette,hogy mutatnának utána.

Mégis mire fel?Ne haragudj,de ha elmúltál 18 és nem szorulsz semmi felügyeletre,akkor mégis kinek van joga ahhoz,hogy kutakodjon az illető után.

Azért menekülne,mert nem bírja ezt az egészet.

Te meg aki írtad,hogy szóljon mikor indul és nyugodjon meg,senki nem fogja keresni.Szégyelld magad jóember!!!!!

Azért mert valaki nem akar egész életben betontömbök között élni,az szerinted nem normális,vagy mi?

Nézzen mindenki magába.Vannak emberek akik ha el akarnak vonulni,elmennek egy tópartra,tengerpartra.Vannak,akiket hidegen hagy a nagy vízmennyiség.Nekünk nem kell az,hogy egész nap a vízben ázzunk.Nekünk erdő kell.Fák,bokrok,moha,madarak,vadállatok, egyéb állatok, virágok,nyugalom.Az egyetlen "zaj"amit akarunk,az a madárcsicsergés.Ennyi.

2019. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én inkább kiirtanék mindenkit,az ér?????????
2019. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#1-ső,te teljesen síkhülye vagy?Aki nem bírja a fajtád,az autista?Maradjunk a realistánál.🖕
2019. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Végre átlátod a világhelyzetét. Valószínűleg intelligens lehetsz,különben tök normálisnak mondanád az embereket. Én már depressziós vagyok ettől a világtól. Nem lehet beszélgetni rendesen velük,nem látnak át semmit,bunkók,beképzeltek. Alig van normális ember. Ez a technológiának köszönhető. Lehet hogy régen is voltak hülyék csak most egymásra találtak,és egyet értenek egymással. Ajánlom a The Sunset Limited filmet az baromira jól elmondja a világ problémáját. A világ problémája az intelligencia hiány.
2019. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!