Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legszívesebben eltűnnék egy...

Legszívesebben eltűnnék egy erdőben és vissza sem néznék. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Irritál ez a világ, a tarsadalom, az idióta emberek, a hülyeségeik, meg úgy minden, ami ehhez kapcsolatos. Úgy érzem, ebben nem akarok részt venni, s elkerülném, ha lehet. Viszont rá vagyok kényszerítve, hogy a nyájjal maradjak.


Ti nem éreztek hasonlóképp?



2019. máj. 27. 14:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%

Aha... el akarsz menni, de közben a közösségi médiában keresel erre a kérdésre választ!


Te nem elmenni akarsz, hanem figyelmet!

2019. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Már vagy kétszer kiemelted a kérdést.Most esküszöm,minden rosszindulat nélkül.Miért?
2019. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Inkább miért ne? Ha az oldal ilyen lehetőségeket kínál, kihasználom.
2019. jún. 18. 11:14
 24/25 anonim ***** válasza:
Oh,ha tudnád🍀
2019. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 karacsonyi krampusz válasza:

...szerintem a PPH-ban a helyed és mindent másképpen fogsz látni a világról és az emberekről,ez TUTI!

Szeretetben,Békében és Boldogságban szeretnél élni ha nem tévedek...1 próbát megér!

Fel a fejjel és fogadj el mindent úgy ahogy van!!!(úgy sem tudsz semmi ellen tenni,hidd el én már megpróbáltam egysmást és eddig csak így maradhattam fent)

Csak így tudsz épp elmével túlélni,ne feledd!!!

Egy öreg cserkész voltam,aki csak segíteni szeretne,mert ez a küldetése ezen a kib@xott bolygón!

Jó egészséget,sok szerencsét,erőt és krv@ nagy kitartáást!!!

Hali!

2020. máj. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!