Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnek tanacsot, segitseget...

Szeretnek tanacsot, segitseget kerni. Mit tegyek? Hogyan folytassam az eletem?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok, 4 eve befejeztem a teljes munkaidos, "normal" munkat.

Webcam modellkent kerestem, nem is kevesett... ez a mai napra az agyamra ment ... hihetetlen stresszes ...

Mellettem elkezdtem a prostituciot ... szinten nagyon stresszes ..

Sokat gondolkodom az ongyilkossagon, mert nem latok jovot, kiutat.


Nem tudom hova mehetnek dolgozni, foleg annyi penzert, amit itt kinalnak... orabert 1000-1500 forint ami egy poen ...


Hazasodni, csaladot szeretnek, de erre hazankban szinten nem latok lehetoseget... szinten anyagi okok miatt. A ferfiak nem akarnak hazasodni, mert a csaladot anyagi csodnek tekintik, otthon ulo not pedig aranyasonak ... .


2019. máj. 27. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát mindent egyszerre nem lehet. Te most azt tetted az első helyre, hogy lejönni a prostitúcióról úgy, hogy közben megélhetés fedezve legyen, dolgozz a lakáseladáson miközben külföldre menéshez infót gyűjtesz.

(Ez nagyjából ki is töltené az életidődet jó 1-3 évig, nem is volna időd mellette olyan dologgal foglalkozni, ami viszi a pénzt.)

Csak lépésről lépésre lehet építkezni.

2019. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk nekem a szórakozás az akár ingyenes koncert, színház, tánciskola, nem az alkohol és a kábítószer!
2019. máj. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

.....sajnos ehhez a munkahoz a nyugtato.. altato.... es leginkabb az alkohol elengedhetetlen.



jon hozzad egy nalad 20-30 evvel idosebb ferfi, ugy nez ki, hogy bottal se... aki rad ugrik, teljesen ismeretlen, MEGIS jokedvunek, vidamnak "hangulatban" kell lenned , hogy jo erzessel tavozzon.. es igy visszaterjen.

ezt alkohol nelkul lehetetlen.



webcam ugyanez. a kameran keresztul atjon, ha feszult vagy. a feszultseget pedig alkohollal, nyugatokkal tudod kezelni.



ebbol ki akarok ugrani SOS, mert 28 evesen korainak gondolom... marmint hogy megoruljek.



meg van a helyszin, ahol szeretnek elni, nem is dragak a lakasok, csak az egesz alomszerunek tunik, hogy mindent feladok itt ahol felnottem

2019. máj. 30. 18:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj fel ezzel az életmóddal, mert lelkileg teljesen tönkretesz, irtózatosan sok pénzt kerestél magyar szinten, más 10 életen át nem tud annyit félretenni, anyagilag olyan szintre jutni, mint ahol te vagy 28 évesen, igaz megfizetted az árát keményen. Még dolgoznod sem kell, ha kihasználod az ingatlanpiaci lufit, ami most tetőzik és busás haszonnal el tudod adni a lakásaidat, az értük kapott pénzből még külföldön is új életet tudsz kezdeni. Tanulhatsz nyelvet, elvégezhetsz tanfolyamokat, szabad vagy, másnak ezredennyi lehetősége sincs.
2019. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Munka: A semmittevés ellen találj munkát, ami nem webkamerás, nem offline prostitúció. Ebből fogsz megélni. Alapvetően.

2. A fejlődés finanszírozása: Az egyik lakásban laksz, a másikból fedezed a továbbképzésedet vagy a külföldre költözési-munkakeresési kiadásokat, és a magán pszichológust. Ti. a TB pszichológus nagyon kevés alkalom. A magán 10.000 Ft/45 perc.

3. A terápia önelemzésre, önismeretre oktat. Nem találják ki helyetted, hanem segítenek neked kitalálni, hogy mi a neked megfelelő életpálya, munka stb.

4. A tanulást, munka-ország váltást végrehajtod.

2019. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!