Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen nem estem át azokon...

24 évesen nem estem át azokon a dolgokon, mint a 16-17 évesek. Nagyon el vagyok késve?

Figyelt kérdés
Nem buliztam, sose csajoztam nem is volt, itthon kukksolok mindig meló után...

2019. máj. 28. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Van még időd, fiatal vagy. A bulizással meg nem vagy elkésve anyám még 35 évesen is együtt tolta a tesómmal XD

A szüzességed meg ha annyira el akarod veszteni menj el egy buliba, tuti találnál vmi hót részeg csajt. Persze csak ha erre vágysz, ha nem akkor kezdj el ismerkedni.

2019. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha a szüzesség annyira zavar, egy húszezressel is megoldhatod a rosszlányok segítségé el.
2019. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

"egy húszezressel is megoldhatod a rosszlányok segítségé el."

Jó kis tanács, de ennyire figyelsz csak, neki is nunija van, ha nem vetted volna észre :-)

2019. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése alapvetően abból áll, hogy egy nő számára megnyerő férfivá válsz valamilyen úton-módon és cserébe kapsz p..ncit. Ha ezt nem sikerül össze hozni akkor marad a jobb kéz szabály...
2019. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14

"Nem buliztam, sose csajoztam nem is volt, itthon kukksolok mindig meló után..."

Ha nunija van a kérdezőnek, miért akar csajozni? Talán leszbi?:D

2019. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok , elég régi kérdés..Mi a helyzet azóta kérdező? Találtál valakit végül ?
2022. nov. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!