Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a különbség...

Szerintetek mi a különbség szingli és vénlány között?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
A szingli elvileg élvezi ezt az állapotot, tudatosan választotta a férjetlenséget. A vénlány meg nem kelt el.. de lehet csak a nem túl frappáns magyar megfelelője a szinglinek :D
2019. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
A szingli, aki egyedülálló, de ismerkedik. A vénlány általában utálja a férfiakat, általában frigid is és nem akar sem férjet, sem gyereket, de tanácsot osztogat
2019. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
szerintem semmi. a szingli neutrális, a vénlányt nem szereti a beszélő
2019. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Szingli,egyedül él,szeretői szerepben van,naponta más férfival hempereg vagy ezeknek az átlaga. Vénlány,megkeseredett,macskás,túl válogatós volt,ma is alfákról álmodozik.
2019. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A beszélő személye, semmi más. Ugyanarra az állapotra használják, de míg én huszonéves városiként a szingli szót alkalmazom, addig a falun élő nagymamám számára mindenki vénlány, aki húsz évesen még nincs férjnél.
2019. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Regen mar a 20 eves lanyokra is azt mondtak venlany.Az a helyzet hogy valojaban kulon korba sorolhato.Most nem igazan mondjak senkire hogy venlany mert manapsag 12 evesen mar kurnak ossze vissza pasiznak stb.Regen a hazassagig szuzek voltak(mar aki)
2019. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
A vénlány bizonyos kor felett még nem volt házas de lehet kapcsolata, szeretője. A szingli lehetett már házas, de jelenleg nincs hivatalos kapcsolata, udvarlója, szeretője.
2019. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Azoknak a világképe, akik ezeket mondják.
2019. jún. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Én azt szoktam mondani magamra, hogy egyedülálló.

A vénlány az régies szó, meg inkább mentalitás, mint családi állapot. A vénlány az besavanyodott és utálja az embereket.

A szingli az nekem olyan komolytalan szó, pláne, hogy amióta bejött vagy húsz éve, azóta mindent jelentett már, a karrierért élő-haló kiskosztümös csajtól meg a minden buliban mattrészeg farokvadásztól a macskás vénlányon át a csörgő biológiai órájú, kétségbeesett, apajelöltre vadászó nőig, szóval ezekkel én nem tudok azonosulni, bocs.

2019. jún. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
A vénlány egy lesajnáló, régies szó: arra utal,hogy a nőket csak az alapján ítélték értékesnek hogy feleségül vette -e őket valaki aki rendszeresen szerette volna dugni őket... A szingli meg annyit jelent hogy nincs párkapcsolatban az illető nő (vagy férfi) Vagyis nem olyan bolond hogy nemszeretem kapcsolatban létezzen csak azért, mert fél hogy mit szólnak mások
2019. jún. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!