Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan felnőtt nőről aki pizsamában megy le a boltba?

Figyelt kérdés

Nem vagyok igénytelen, általában csinos vagyok.

De most el kell mennem az Aldiba vásárolni egy két dolgot. Már fürödtem és fevlettem egy itthoni kényelmes öltözéket. És befontam vizesen hajam hogy hullámos legyen reggelre, ami szörnyen áll nekem.(mármint befonva):)Úgy gondoltam ma már semmit sem kell csinálnom. De most mégis ki kell menjek emberek közé. Gyalog megyek kb 20 perc séta. Nem akarok ezért àtöltözni, stb Egyébként szoktam ilyet csinálni, különösebben nem zavar mit gondolnak rólam, csak azért érdekel. Bocsi ez lehet egy buta kérdés.


2019. jún. 2. 15:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha nem ilyennek mész le,mint ebbe: [link] akkor nem ciki.
2019. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

Hát az tuti, hogy senki nem néz teljesen 100-asnak, amennyiben az adott holmin látszik, hogy pizsama.

Nekem mondjuk kopott és hat számmal nagyobb póló, meg viseletes kényelmes nadrág (pl leggings) a hálóruhám, de én abban még ajtót se nyitnék senkinek, nem hogy utcára lépjek ki benne. Még az otthoni kényelmes cuccaimban se megyek messzire, mert egyszerűen ennél jobban tisztelem magam és igényesebb vagyok.

Szóval na. Biztos megemelném a szemöldököm, ha látnék valakit pizsiben flangálni publikus helyen és úgy sejteném, hogy gyakorló flúgos.

2019. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem el, hogy olyan nagy dolog átöltözni... De te tudod. Én biztosan nem mennék le pizsiben. Szerintem készülj fel rá, hogy meg fognak páran bámulni.
2019. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon lusta vagy. Bolondnak néznek szerintem. Meg minek fürdesz ennyire koràn?? Most kimész a szutyokba abban a ruhàban amiben alszol??
2019. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Estig még bőven leizzadsz legalább kétszer...
2019. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Dehogy alszom ebben, csak bugyiban szoktam. Egyébként nem àtöltözni nincs kedvem, hanem kényelmetlen ruhában lenni. Tökre nem vagyok lusta, de megértem ha ez jön le belőle. Egyébként nem annyira pizsama inkább csak nem utcára való. Rózsaszín melegítő, meg felső.
2019. jún. 2. 15:29
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

Egy farmert meg egy trikót felvenni kevesebb idö, mint kiírni a kérdést!


De ritka igénytelen dolog fehérnemüben - mert a pizsama az - az utcán járkálni.

2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%

Semmi gond,főleg, ha téged nem zavar az ilyesmi.

Felveszel hozzá egy lovaglócsizmát, oszt jó van.

2019. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg csak olvasást, tv zést terveztem már mára, a házi munkával is elvégztem rég. Abban nem szokott az ember lizzadni szerintem . ☺️
2019. jún. 2. 15:31
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Amennyi ideje itt válaszolgatsz, már a boltot is megjártad volna. Felöltözve. De áh nem vagy lusta. :)
2019. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!