Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan felnőtt nőről aki pizsamában megy le a boltba?

Figyelt kérdés

Nem vagyok igénytelen, általában csinos vagyok.

De most el kell mennem az Aldiba vásárolni egy két dolgot. Már fürödtem és fevlettem egy itthoni kényelmes öltözéket. És befontam vizesen hajam hogy hullámos legyen reggelre, ami szörnyen áll nekem.(mármint befonva):)Úgy gondoltam ma már semmit sem kell csinálnom. De most mégis ki kell menjek emberek közé. Gyalog megyek kb 20 perc séta. Nem akarok ezért àtöltözni, stb Egyébként szoktam ilyet csinálni, különösebben nem zavar mit gondolnak rólam, csak azért érdekel. Bocsi ez lehet egy buta kérdés.


2019. jún. 2. 15:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%
... soha nem fogom megérteni az embereket. Meg a nőket sem.
2019. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%

Én meg tudlak érteni, ha hirtelen kiderül, le kell valamiért szaladnom a boltba pl., nekem is nehezemre esik átöltözni az itthoni kényelmes ruháimból farmerba meg melltartóba >.<

Mondjuk amit leírtál, az annyira nem hangzik szarul, mármint lehet, 1-2 ember kicsit megnézne, de nem hiszem, hogy annyira flúgosnak gondolnának amiatt, mert tetőtől talpig rózsaszínben vagy. Legalábbis én a boltban az árukat nézegetem leginkább, nem azt, hogy ki hogy van felöltözve. Néha látok fura embereket, de kb. abban a pillanatban, ahogy eljövök a boltból, már el is felejtem őket.

2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Egyébként az tényleg oltári igénytelenség lenne ha ebben a ruhában most ágyba feküdnék. Még úgy is h ez kertváros kevés autó.. és szinte semmihez nem ért a ruhám.
2019. jún. 2. 16:11
 24/32 anonim ***** válasza:
72%

Ha szoktál ilyet csinálni és nem zavar, akkor most miért érdekel mit gondolnak?


Ha valóban szoktál ilyet csinálni, akkor már tudhatod, ki mit gondol, nem?


Ha meg tudod, hogy mi a reakció, akkor minek kérdezed az "internet népét"?


Nem is értem.

2019. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
48%
Fatal. Egy szó: Nő. :DDDDD
2019. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Mert az emberek nagy része unalomból ír ide.
2019. jún. 2. 17:11
 27/32 anonim ***** válasza:
38%

69% Oké, leesett már itt mindenkinek, hogy nem ringatott anyád, szóval leállhatsz..


Kérdező, szerintem egy melegítőgatyát és egy pólót kb ugyanakkora energia felhúzni, és ugyanolyan kényelmes is, aztán elkerülheted, hogy furán nézzenek rád az emberek.

2019. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem totál gáz...
2019. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretnék ennyi önbizalmat. Vicc nélkül. Nem akarok görcsös magyaros gondolkodást.
2019. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak a lakóteleped kis közértjéről lenne szó, akkor semmi kivetnivalót nem találnék benne. Na de az Aldi? Bár, hogy írtad, hogy egyszerű melegítőről van szó, a kutya se fogja tudni, hogy Te azt pizsinek használod otthon...meg a mai mindenféle stílus és divat... De ha konkrétan pizsiben mennél Aldizni, full laza tempóban vásárolgatva... Vagy ketyósnak vagy "én ám nagyon különc vagyok" típusú személynek tartanálak, és az utóbbit nem pozitív értelemben.


Azt sem értem, hogy most a ruhatárad kifogy a farmernál és ennél a pizsinél? Vagy meddig tartana felvenni egy másik (utcai) melegítőt és felkapni legalább egy mellényt magadra, ha nem akarsz pólót váltani?


Magyarországon ne számíts pozitív vagy semleges visszajelzésekre, talán csak egy egyetemvárosban elfogadott jelenség ez, bár kötve hiszem az eddigi tapasztalataim alapján...


Külföldön volt, hogy pizsiben mentem le a sarki benzinkúthoz, de az nem fényes nappal volt, hanem kora reggel és este 10-11 körül. De akkor is legalább magamra kaptam egy felsőt, és kb 5-10 perc alatt megjártam az egészet. Ott nem számított kirívó dolognak ez, többen is jártak így, és senki se bámulta ez miatt a másikat. Az eladókat is hidegen hagyta. Na de itthon, már tuti beszóltak vna ezért legalább egyszer.


Ha nagyon vizes hajjal mész ki, akkor meg csak annyi a gáz, hogy a por meg egyéb cumó bele fog tapadni, és így nem valami előnyös főképp forgalmas úton végighaladva.



Egyébként van egy nő a városmban, aki köntösben, alatta pizsomában, és papucsban szokott néha járkálni/boltozni, Őt mindenki bolondnak tartja. Az is.

2019. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!