Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek boldog ha sz. R...

Hogy legyek boldog ha sz. R az életem?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok, szocfóbiás, az ügyeimet nem tudom elintézni, félek az emberektől, nincs érettségim, az inteligenciám a béka feneke alatt van, a tanulás sose ment, munkám sincs, mégis így hogy lehetnék boldog? Valami nagy gáz van a fejembe. Körülöttem meg mindenki boldogan éli az életét. Ilyen hátrányokkal hogy lehetnék boldog? A boldogtalanság már az arcomon is kirajzolódik
2019. jún. 3. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem boldog mindenki. Nagyon sok mindenkinek vannak problémái. De ettől függetlenül próbálják élni az életüket.

Ha ilyen problémáid vannak, amik még a munkában is akadályoznak, akkor kérj segítséget, szakembertől. Megéri megpróbálni. Annál biztosan jobb, mintha csak várnád, hogy majd valami változik. Sajnos csak úgy nem fog megváltozni semmi sem. Tenni kell érte. Ami nem egyszerű, de ez van. Mások is sokat küzdenek, akkor is ha te ezt nem látod.

2019. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Én se vagyok boldog,érettségim nincs,de a kényszer rávitt hogy elmenjek gyárba dolgozni,hogy egyedül fent tudjam tartani magam.Nehéz volt nekiindulni,de aztán ahogy teltek ott a napok,és vhogy meg tudtam csinálni a munkát,örültem hogy sikerült.Kissé én is antiszoc vagyok,de nem érdekelnek az emberek,nem azért mentem oda hogy jópofizzak.Volt pár incidensem emberekkel,túléltem,minden csoda 3 napig tart.
2019. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pia. Drog. Vagy csak szarj bele az egészbe.
2019. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!