Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyilkossági...

Ha valaki öngyilkossági gondolatokat hoz ki belőlem, azzal jobb ha megszakítom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2019. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is van egy ismerősöm, akivel ha beszélünk mindig öngyilkos gondolataim lesznek és lelkileg szarul értem magam. Mégis mellette boldogabb vagyok mint bármikor és bárkivel. Szerintem ezt te döntsd el, hogy mennyire éri meg neked ha beszéltek. :)
2019. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,de azért kifejthetnéd. Miért hoz ki belőled ilyen gondolatokat? Mit csinál? Mit mond neked?
2019. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt a legjobb barátnöm. akármikor beszéltem vele, mindig full depressziosnak éreztem magam, és lelkileg 0án voltam. sokszor miatta voltam szarul és öngyilkos gondolatokat hozott ki belölem. de aztán megszakitottam vele minden kapcsolatot akármilyen nehéz is volt, elvégre ö volt a legjobb barátom. mikor elmondtam neki hogy nem akarok többet beszélni vele, azzal kezdett fenyegetözni hogy összevagdossa magát (eddig is azt tette, képeket is küldözgetett rola.. teljesen kikészitett kb) ráirtam tesojára, hogy oldják meg, és a lányt tiltottam mindenhonnan. jobb az ilyen emberekkel minden kapcsolatot megszakitani akármennyire is nem akarod, mert teljesen átvihetnek téged is depresszioba stb
2019. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!