Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiakkal már szóba se...

Férfiakkal már szóba se állhat az ember nőként úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben többször volt, hogy több óráig kellett várakoznom (meg másoknak is) különféle hivatalokban, orvosi rendelőkben. Én gátlásos vagyok, sose kezdeményezek beszélgetést, de ha valaki odajön, legyen az néni, kislány, srác, én bárkivel szívesen beszélgetek, nagyon unalmas a várakozás, meg feltételezem, hogy másoknak is az.

Viszont ha valami korombeli férfi jött oda, mindig az a vége, hogy elkérné a számom, elhív kávézni, én meg ilyenkor nem merem folytatni a dolgot, mert nem hinném, hogy csak barátkozni akarnak velem.

Vagy lehet, hogy csak barátkoznának és paranoiás vagyok? Hogyan kellene ilyenkor reagálnom ilyenkor? Látom rajtuk, hogy sértődöttek, lefagynak, úgymond sajnálom őket

Egyébként leszbikus vagyok, amit nem szégyenlek, viszont nem is akarom minden jottmentnek az orrára kötni.


2019. jún. 5. 13:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Esetleg beszélgetés közben valahogy tereljem rá a témát és utalgassak rá, hogy van párom? (Amúgy nincs párom, de értitek...)
2019. jún. 5. 13:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépen mond meg, hogy köszönöd a kedvességet,de nem érsz rá. A számodat meg nyilván nem adod meg minden ismeretlennek. Ezt megérthetik. Vagy ha a másságodat nem akarod az orrukra kötni,mond hogy a férjed nem örülne neki. Ha így is megsértődnek akkor meg ne zavarjon, mert bunkók.
2019. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejossz nekik nem baratkozni akarnak. Legegyszerubb tenyleg az hogy mondod van parod es kesz.
2019. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Manapság annyira nem jellemző ez a random beszélgetés, hogy az ember könnyen azt hiheti, ha egy idegen beszélgetést kezdeményez, hogy ismerkedni szeretne.
2019. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miért nem lehet ilyenkor azt mondani, hogy csak beszélgetni akartál, nem ismerkedni?
2019. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Azért ahol több óra várakozás van, ott nem olyan ritka. Én bárkivel kedvesen elbeszélgetek ilyenkor, aki odajön. Az meg elég béna lenne, hogy mindenkivel jófej vagyok, korombeli pasikkal meg nem :/ Pláne, hogy én se látok a fejükbe, simán lehet, hogy van párja (vagy meleg :'D), és csak unatkozik, szeret beszélgetni, stb :/
2019. jún. 5. 14:09
 7/12 A kérdező kommentje:
#5: szoktam ezt is mondani
2019. jún. 5. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
És miért baj, ha fel akarnak szedni?
2019. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem tudhatják, hogy te mindenki mással - nénivel, bácsival, kisgyerekkel - ugyanolyan közvetlen vagy, szeretsz beszélgetni. Ők pedig keringőre való fehívásnak veszik a közvetlen beszélgetést. Ha telefonszámot kér, ismerkedni akar, simán mondd, hogy ez nem fog menni, mert nem ismerkedés miatt elegyedtél szóba vele(velük).
2019. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8., mert a lányokat szereti.
2019. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!