Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet finoman azt mondani...

Hogy lehet finoman azt mondani, h kicsit pihenjünk néha, ne lógjunk egymás nyakán, mindezt anélkül, h sértődés lenne belőle?

Figyelt kérdés

Netes a kapcsolat többnyire a távolság miatt, de én sokallom már nagyon, de bántani nem akarom, a kis indokaimból pedig már kifogytam, bár tényleg amúgy is el vagyok havazva, de nem érti sajna.

Előre is köszi a segítséget.



#pihi kéne már #mert ki van a #de teljesen #túl sok ez nekem #sztem ezzel lehet kinyírni igazán #egy kapcsolatot #ha egymás #nyakán lóg két ember
2014. ápr. 5. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt 3 évig! Ha a lány/fiú értelmes akkor akárhogy megmondod neki megfogja èrteni. Én kb azt mondtam neki hogy vannak haverjaim akikkel időt akarok tőlteni. Kb a nap 24 órájában velem akart lenni a csaj. Utánna amikor hazamentem facen is zaklatott. Arra azt mondtam hogyha nem tud értelmeset írni akkor ne is írjon. 1-2 hétig megértette utánna elkezdte újra, így elegem lett belőle és szakítottam. Kb azt kell megértettni velük hogy kell egy kis távolság, ha szeretné hogy a vonzalom megmaradjon még sokáig, hisz egy társból is lehet túl sok. Én az egyenes beszéd híve vagyok. Nem kell ezt finomitani. Ha megsértődik, megbocsájt mert előbb-utóbb belátja hogy így van.
2014. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak én kicsit beleélem magam a helyzetébe, h biztos szeret velem lenni, meg minden, s nem akarok gonosz lenni vele. De tényleg durvítanom kell, mert így nem marad életem egyáltalán, legalábbis úgy érzem néha.
2014. ápr. 5. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez volt, mint az első válaszolóval. tényleg meg kell mondnai neki, mert csak rajtad csüng egész nap. és ha ez túl sokat van így, hamar el is múlik a vonzalom
2014. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ha eleve netes a kapcsolat és nagy a távolság,furcsa,hogy ennél is nagyobb szabadságra vágysz.Ha napi szintű lenne köztetek a személyes testi kontaktus,azt mondanám,megértelek,és mondd meg neki,hogy szereted és becsülöd,de kell egy kis magánélet is.Viszont így azt mondom,ne rabold tovább szegény idejét,és keress olyat,akit valóban szeretsz.
2014. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, távkapcsolat volt, rajtam csüngött, nem lehetett normálisan megbeszélni, aztán azon kaptam magam, hogy kiszerettem belőle.
2014. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress kérdéseket hasonló témákban: pihi kéne már, mert ki van a, kukim, de teljesen, túl sok ez nekem, sztem ezzel lehet kinyírni igazán, egy kapcsolatot, ha egymás, nyakán lóg két ember


Imádom a keresőszavaid.

2014. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es: nem teljesen netes csak, s ettől még lehet kaki, ha nem akarok bunkó lenni, akkor ezt k. nehéz megoldani sztem.

Csak ha csajnak ezt mondom, h pihi kéne kicsi, meg, h bírjak venni levegőt, akkor meg van sértve, pedig az ő érdeke is lenne sztem.

S ez hülyeség, h keressek olyat, akit valóban szeretek. Mondjuk mostanság tényleg kiszerettem belőle, de ha totál bele vagyok zúgva vkibe, akkor is ez nekem sok, s előbb utóbb ez lesz a vége, h kiszeretek.


6-os: hát igen, a keresőszavak sztem ennyit érnek, h oda lehet irkálni hülyeségeket. :)


Amúgy köszi mindenkinek a választ, de ha van vmi finom verzió, ami segíthet, akkor az még jöjjön pls. :)

2014. ápr. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!