Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt az eddigi legrosszab...

Nightlover kérdése:

Hogy telt az eddigi legrosszabb szülinapotok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
A tavalyi...szerelmi bánattal küzködtem, az exemnek akkor már volt más. Suli után (egyetem) vettem egy üveg vodkát, majd hazamentem. Csak este akartam inni, de aztán jött egy sms amiben az exem felköszöntött...ééés elkezdtem egyedül bőgve inni...
2019. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
23 lettem sírtam és ittam egyedül.
2019. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Vannak jó szülinapok is???🤔😶😯

Kisgyerek voltam mikor anyu meghalt és apu alkoholista lett, én pedig azóta vagyok mentálisan sérült. Nagymamám nevelt, szegénynek nem tudtam soha megfelelni ha fejem tetejére álltam akkor sem.

Mindig megkaptam, hogy buta vagyok és semmire sem jó. Nem is lettek barátaim.

Szóval nem volt még jó szülinapom, nem tudom milyen az. 30 már elmúltam.

2019. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
24 évesen volt. Egyedül laktam, nemhogy tortára, egy kenyérre is alig telt. Akkor éppen nem volt pasim, a barátaim meg elfelejtették, egyedül anyám hívott fel fél perc szóbeli köszöntés erejéig. Egyedül sírtam az albérletben, aztán elterelésként gagyi filmeket néztem a neten.
2019. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Szia. Kórházban feküdtem, próbálták a kisfiam születését megakadályozni.
2019. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Kb 5 éve gyakorlatilag nincs születésnapom amióta a szüleim elhunytak, senki sem köszönt fel.

2 éve sikerült új életet kezdeni, barátokkal, új lakóhellyel, stb.

Szóval csak ültem egy széken, körülöttem a "barátaim" és egyik sem köszöntött fel. Azért is esett borzasztó rosszul mert előzőleg mindenkit felköszöntöttek a társaságban. Én akkor ott megfogadtam hogy többet soha senkit, és semmilyen közösségi dologban nem veszek részt.

Egészen jól működik idáig.

2019. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Most május 30.-án volt. Férjemtől mindig csak annyit kérek, hogy menjünk el valahová, úgy mint kirándulni, vagy ilyesmi. Szóval én reggel korán keltem, megfőztem a kedvenc kajáját, meg sütöttem túrós táskát is, mert az a kedvence, gondoltam majd viszünk a kirándulásra. Nahát kirándulás végül nem volt, hiába vártam egész nap, pedig folyamatosan ígérgette, hogy mindjárt.


Ezen kívül se egy szál virág, se egy szelet torta (imádom az édességet, főleg a csokisat, a túrós biszbaszt nem, azt neki készítettem). Este pedig fő attrakcióként megnézette velem az HBO Csernobil sorozarának első részét, mert ő már látta, és nézzük meg együtt, mert az hű de jó, majd közvetlenül utána másfél órára beült a fürdőbe, én este tízkor vihettem ki egyedül a kutyát a sötétben. Hazaértem, aludtunk. Ilyen boldog szülinapot és boldog házasságot nem kívánok senkinek...

2019. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
Törött lábbal, combig gipszben
2019. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
A 27. volt a legrosszabb. Aznap halt meg a legjobb barátnőm. :(
2019. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
73%
Minden szülinapomon megy az üvöltözés. Semmi hangulat (Zene, díszek) csak a torta, és megy mindenki amerre lát. Ezek persze eltörpülnek a többiek válasza mellet. Kitartást mindenkinek.
2019. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!