Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha zavar a...

Mit csináljak ha zavar a fingszag? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Minden két hetente utazgatni szoktam Hollandia és Magyarország között. Két hetet vagyok Hollandiában , 2 hetet Magyarországon. Eurolines buszjárattal utazom , az utazás ideje oda 22 óra , vissza ugyanennyi. A bajom az hogy esténként, éjszakánként büdös fingszag van állandóan a buszon. Már szinte hányingerem van. Milyen megoldás van erre?

2019. jún. 7. 11:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Miért nem repülővel utazol inkább? Százszor gyorsabb, kényelmesebb, árban lehet, hogy ugyanannyi lenne nagyjából, pláne ha fapados. Én nem szenvednék a busszal.
2019. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mert busszal tudok látni tájakat, fényképezek és videózok telefonnal. Hatalmas élmény az utazás csak az éjszaka kicsit hosszú és szenvedős.

Repülővel aligha látnék valamit max felhőket.

2019. jún. 7. 21:21
 14/21 anonim ***** válasza:

Ja, értem, végülis tény, hogy szárazföldön utazva többet lát az ember, mint a levegőben.

Max annyit tehetsz, hogy valami illóolajas üvegcsét szagolgatsz / nekem pl. fenyő van, isteni /, vagy illatosítót használsz, befújkálsz vele egy zsepit, pl.

Ez a puki-dolog a tömegközlekedésen is dívik, szinte naponta van ilyen "élményem". Nem hiszem el, hogy felnőtt emberek ennyire nem tudják kontrollálni magukat társaságban. Jó, "kirepülhet a galamb" akaratlanul is, van ilyen, persze de hogy egyeseknél szándékos, az is biztos.

2019. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Valaki küldje már be a kérdést instàra a gyik hülyeségek nevű oldalra!

Egyébként vegyél valami illatosat és szagold azt.

2019. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1/15 jézusom🤣🤣🤣🤣 az a legjobb ha (főleg egy belevaló) fiú fingik egy arcra már csak egy viszonylag szép lány előtt és a legjobb ha a lány se undorodik ettől annyira. A kérdezőnek meg annyit hogy a fingszag igen is jó főleg ha olyan csajokra gondolunk akikhez ez különösen passzol😀😀😀🥰🥰🥰
2020. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az ázott kutyaszagtól sokkal kellemesebb a fingszag ezt halál komolyan mondom 😀
2020. okt. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó persze az a fullasztó záptojásos vagy erős csatornaszagú fing már nem túl kellemes xD
2020. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Illóolajat vigyél magaddal, és csepegtesd be vele a maszkodat, úgyis fel kell húzni mostanában, vagy csepegtess zsebkendőre és szagolgasd. Én is sokat utazok, általàban bűz van a buszon, de én már megszoktam. Esetleg, ha tényleg rohadt büdös van(múltkor pl beült mellém egy srác, aki nagyon nagyon büdös volt, szó szerint hajléktalanszaga volt, pedig fiatal volt), akkor elmegyek onnan, ahogy tudok, vagy a fejemre húzom a kabàtot.
2020. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Attól még hogy fiatal volt még lehet büdös XDD

2020. dec. 17. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!