Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok, olyan mint...

Miért nem vagyok, olyan mint a többi átlagos ember?

Figyelt kérdés
Azért 13-17 évesen mindenki átesik az első szerelmem, ilyenkor mindenki lázad, bulizik én meg itt vagyok 24 évesen aki szűz, de még barátaim se voltak sosem, kezdek be parázni le késtem nagyon úgy érzem...

2019. jún. 9. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késtél el. Pont most van itt az ideje családot alapítani, ehhez találhatsz megfelelő partnert.
2019. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lázad és bulizik mindenki. Bár ha te mindenre bólogattál eddig az életedben, akkor ideje változtatni ezen, és felvállalni önmagad. :)


A tiniszerelmekről és bulizásról lekéstél. Na és... nem csak ilyen örömök vannak az életben.

2019. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Családot nem akarok
2019. jún. 9. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit igen.


... és itt nem arról beszélek, hogy már lekéstés a barátnő és barát szerzésről, persze hogy nem, csak nem fogok igazán tudni hogy mit csinálj velük.


Pl.: Lehet elkezdesz beszélgetni egy aranyos lánnyal, akinél van esélyed, de pont azért nem fog sikerülni a dolog, mert tapasztalatlan vagy és nem tudod hogyan vidd tovább a dolgokat.


Ugyan ez előjön az ágyban is.


Lehet megnézem 5 tutorial videot és utána olvasol a szexnek 3 blogban, hogy pontosan mit hogyan kell csinálni a másikkal hogy jó legyen, de nem fog elsőre tökéletesen menni vagyis legalábbis olyan szinten ahogy mondjuk a partnered elvárja egy 24 évestől.


Ebben az esetben csak az őszinteség segít, de még akkor is az ellenkező nemnek elég nagyon "turn off" ha egy 24 éves azt mondja, hogy még soha semmit sem csinált és segíteni kell neki az ágyban.


Szóval simán lehet barátnőd és bele jöhetsz a dolgokba, meg barátkozni is tudsz még, csak a tapasztalat hiányod rettenetesen lecsökkelni a lehetőségeidet.


Azaz kevesebb lehetőség -> kisebb eséllyel lesznek siker élményeid -> a negatív eredmények sorozata alacsonyönbizalmat okoz, ami miatt mégjobban elásod magad ... vagy a kevés sikerélmény csak lassan építi az önbizalmadat ... így sokáig nem is fogsz helyre jönni.


Szóval ha most 24 évesen így vagy nagy esélyel 25 és 26 évesen is így leszel.


Meg ha sikerül is valamilyen emberi kapcsolat létesítése, annak nem mindegy milyen a minősége meg kivel történik.



Szóval igen, lekéstél. Nem azért mert lehetetlen már megtalálnod a tökéletes vele egykorú lányt, megfelelő egzisztenciával és egy jó barátitársaságot. Csak sokkal nehezebb mint egy szociális személynek, akinek már 14 éves korában volt barátnője és folyamatosan emberek között volt és mára már kényelmes olyan szintuációkban, amikben te soha sem leszel.


Aki nem ezt mondja hazudik vagy önmagát nyugtatja. Vannak kivételek, de keményebben kell dolgoznod hogy azok egyike legyél.

2019. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(bocsi, néha autocorrect meg telefonos félre ütések :D )
2019. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én se vagyok "átlagos"? Senki semmiről nem késett le, ez hülyeség. Én nem lázadtam, sohasem buliztam, mert nem igényeltem, nemigen voltak barátaim, és a szüzességet 29 évesen adtam oda annak, akit már régóta szeretek.
2019. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az, de nem is akarok. Párkapcsolatom már volt, de a kettőből csak egyiket nevezném valamirevaló kapcsolatnak. Utólag visszatekintve azonban úgy érzem egyáltalán nem voltam szerelmes, nem ez az az érzés, amit szerelemnek hívnak. A jövendőbeli páromban majd a lelki társamat szeretném meglelni egyszer, bár annak az esélyét, hogy valaha megismerem őt, elég kicsire becsülöm. Nem mindenki szereti a szórakozóhelyeket, nem csak az tud élni, aki számára ez jelenti a kikapcsolódást. Egyáltalán nincs miért aggódnod, rengeteg ember csak 30 év felett találja meg élete szerelmét és szerez barátokat, szóval ne stresszel emiatt! 18/L
2019. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!