Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vokt már olyan ember az...

Vokt már olyan ember az életedben, akivel szemben ambivalens érzéseid voktak? Szimpi is volt, de nem viselkedtél fényesen vele? (23/F)

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:
*Volt
2019. jún. 10. 20:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt
2019. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna volt
2019. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy volt szaktársammal. Bár mindig kedves voltam az illetővel, mert sose ártott nekem, én sem neki, barátnők nem lettünk soha, hiába beszéltünk és találkoztunk szinte minden nap, végig csak beszélő viszonyban maradtunk. Nem tudtam soha eldönteni, hogy "hova tegyem". Egy részem kedvelte, másik részem viszont néha a világ másik felére kívánta. Isten tudja miért. Ha félévente összefutunk váltunk néhány szót, de a mai napig kettősek az érzéseim vele kapcsolatban.
2019. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek csodálom a munkásságát, tehetségét vagy azt, ahogy bizonyos területen igazságosan és tiszta szívvel cselekszenek, de mégis vannak olyan területei az életnek, ahol elítélendőnek tartom a magatartásukat. Na, az ilyenekkel nem tudok feltétel nélkül jóban lenni, pedig összességében szimpatikusak. Mégis annyira csalódottnak érzem magam miattuk. Mintha személyesen átvertek volna azzal, hogy a sok jó tulajdonságuk mellett van egy-két nagyon rossz, ami teljesen indokolatlan és szükségtelen.

Pl.: Van egy férfi, aki értelmes, vicces, segítőkész, tök jó barátok lehetnénk, de közben meg úgy váltogatja a nőket, mint más az alsógatyát. Annyira taszítónak tartom ezt a viselkedést és annyira távol áll a személyiségemtől, hogy inkább elvágom magam tőle és sosem tudom igazán jó barátomnak tartani, hiába van rengeteg jó tulajdonsága.

Vagy egy tanárnő, aki lelkiismeretes, tehetséges munkaerő, és saját idejét feláldozva segít gyerekeknek fejlődni, de közben meg az a hobbija, hogy a többi tanárral bizonyos embereket kipécéznek és azokról rosszindulatúan pletykálnak, illetve felháborítóan sértő módon viccet űznek belőlük.

Vagy egy tehetséges író, aki fantasztikus könyveket ír, a karakterei alapján azt hinnénk, hogy morálisan minden rendben van nála, de közben meg egy alkoholista, gyenge jellemű, agresszív állat a valóságban.

2019. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!