Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam jelentéktelennek? 22/F

Figyelt kérdés

Azért van bennem ez az érzés mert rájöttem hogy milyen rövid az életem.

Néztem videókat emberekről akik 1990-ben éltek. Hirtelen jött rám hogy akkor még sehol sem voltam meg se születtem , a szüleim akkor még nagykorúak sem voltak 1990-ven. Aztán elkezdtem számolni hogy pár évtized és öreg leszek. Iszonyú kevés ez az idő. Egyszerűen úgy érzem hogy nem rég még kisgyerek voltam most meg azon gondolkozom hogy mikor leszek öreg. Egyátalán mi értelme van ilyen keveset élni? Alig csinálhatok valamit. XD



2019. jún. 12. 20:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Miért te öregnek tartod a huszonéveseket?

Mert én is az vagyok de nem érzem magam öregnek egy cseppet sem. A képeim alapján nem is változtam olyan sokat 18 éves korom óta.

2019. jún. 13. 09:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ráncok? Nem is vagyok ráncos. Azért az durva lenne hogy csak 20 év alatt fiatal az ember..
2019. jún. 13. 09:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért is érezheted ezt, mert még elég fiatal vagy. Azt gondolom, hogy nem az idő gyors mulása, hanem az életben rejlő lehetőségek azok, amiknek megértésére kevésnek tünhet az idő. Sokmindent meg kell még élned, tapasztalnod (pl. suli elvégzése, karrierépítés, szórakozás, család terén). Mindent (MINDENT) kipróbálni, megélni nyilván senki sem tud, de nem is ez a cél, hanem az, hogy a meglévő lehetőségekből kihozd a maximumot. Az évek mulásával, ahogy folyamatosan kiteljesedsz, hidd el, változni fog ez az érzés.
2019. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jaJJDENAGY MEGLEPETÉS FIAM HAGY RÁNTSAM LE A LEPEDŐT: jó ha 5 éved van még ;;)
2019. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 he84 ***** válasza:
Hiába nem akarsz öreg lenni kérdező, ez nem kívánságműsor, mert idővel mindenki öreg lesz. Persze kivétel az, ha egyéb okból valaki előbb hal meg, ám nem jó fiatal korban meghalni, de még középkorban se. Inkább örülj annak, ha majd esetleg szép kort élsz meg.
2019. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!