Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezzem magam rosszul?

Érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Ráírtam ma volt osztálytársamra, hogy a párom megkérte a kezem. Vártam, mit ir vissza, mert meg akartam hívni ag esküvőre, hogy jóban voltunk, erre olyat kapok, hogy én csak azért írtam rá, mert hencegni szerettem volna az ő élete nem ilyen fényes, de mindene megvan, köszi, hogy érdekel. Egyből felment bennem a pumpa, mondtam hogy akkor mégse hívlak meg az esküvőre. 😑És, hogy a belőled áradó negativizmus az, ami nem visz előrébb, mert "nem fenékig tejfel" az élete. De mondom, ha ezt gondolod, akkor nem kell ismerősöknek se lennünk. Nekem ez nagyon rosszul esett, mert régen jó barátnők voltunk, és mióta újra ismerősök vagyunk, csak egyszer írtam rá, akkor is a munkahelye felől érdeklődtem. Nem vagyunk öri barik már, nem tudom, most azt várta, hogy havi 1x siratom vele az életet? Más ilyenkor gratulál és örömmel eljön (mint egy másik osztálytársunk) őrá meg nem találok szavakat. Most tényleg én vagyok a rossz?

Én csak egy lagziba akartam hívni, de olyan rosszul esett.


2018. dec. 20. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Megírtam neki az időpontot is tehát már hivatalos, nem legbőlkapottan hívtam meg hencegésből, természetesen lett volna mrghívó is..
2018. dec. 20. 22:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha neked valaki csak annyit írna, hogy "Képzeld a párom megkérte a kezem." Pont. Akkor te mit szólnál? Most ezzel mit kezdjen? Így kellett volna: "Képzeld a párom megkérte a kezem, és szeretnénk téged is meghívni.". Biztosan nagyon rossz napja volt, valószínű az élete sem boldog, de ha én beszélgetést kezdeményezek valakivel, nem beszélek rébuszokban. Mellesleg én is úgy érzem, hogy hencegni is akartál, hiszen mint írod, vártad mit ír vissza arra az egy mondatodra, hogy a párod megkérte a kezed.
2018. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig abszolút nem, lehet csak nem jól fejeztem ki magam.
2018. dec. 20. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom ki hogy van ezzel, de én is elküldenélek melegebb éghajlatra, engem is rettenetesen bosszant már az is mikor Facen szembe jön hogy XY-t eljegyezték, meg esküvő, meg évforduló (5 éve együtt stb.), gondold már el hogy esik az ilyen olyannak akinek még nője/pasija se volt soha az életbe, sőt még randija se... Hát még ha valaki direktbe rám ír hogy "képzeld eljegyeztek", szerintem válasz nélkül tiltanám azonnal. Néha nem árt a másik fél helyébe képzelni magad. Nem mindenkinek tündérmese az élete. Majd te is rájössz ha a pasid otthagy 3 gyerekkel egy 2 évvel fiatalabb csajért.
2018. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem hálistennek semmi bajom az életemmel, de így is kivagyok attól ha valaki (mint ahogy te is) dicsekszik ilyen dolgokkal. Minden karácsonykor pl (már várom most is) kib*ssza a sok hülye pitsa facebookra hogy őt eljegyezték, meg gyűrű, meg anyámfsza minden. Kit érdekel? :D miért kell dicsekedni ilyenekkel? Na most te meg tényleg csak egy ilyen mondatot írtál valakinek, ez semmi mást nem jelent csak hogy hencegsz meg hogy ostoba vagy.
2018. dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy 24L (5-ös voltam)
2018. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk lehet igazatok van, de nem tündérmese az életem attól, hogy megkérték a kezem és van gyerekem. Nekem is vannak ugyanúgy problémáim (pl nehezen találok munkát, van egy olyan bajom, hogy hipofízis adenoma) és tényleg meg akartam hívni, csak rosszul fogalmaztam.

De nem vagyok ettől kétszínű, mert pl barátnőmnek most segítettem munkát keresni meg én is meghallgatom mindenkinek a gondját, baját.

Legközelebb azt hiszem körültekintőbben járom át a mondanivalómat, mert ez így most nem sült..

Viszont nem kell azt mondani, hogy majd, ha otthagy megtudom. Rokonomnak 5 gyereke van mégse hagyták ott.

2018. dec. 21. 07:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy rosszul vagyok összerakva, de nem tudom, ez miért dicsekvés? Az élete egy állomását osztja meg valakivel, aki fontos neki (nem idegennek tolja a pofájába, hanem a barátnőjének írja meg, ha ez még jelent valamit). Annyira undorítóan válaszoltok itt többen, hogy döbbenet. Attól, hogy valaki élete éppen szar (elhagyták, nem volt még pasija/nője), akkor neki rosszabb, ha hall/olvas valakiről, aki most éppen boldog? Legyen boldogtalan körülötte más is, mert ő nem boldog? Na, megint visszatértünk a jó magyar szokáshoz (szomszéd tehene is, ugyebár).
2018. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös írta:

" Kit érdekel? :D miért kell dicsekedni ilyenekkel?"


Azért már bocsássa meg a világ, egy barátnőt érdekelhet(ne). Megírta azt , ami történt, hogy eljegyezte a párja, ebben mi a dicsekvés? Akkor ne is tartson esküvőt, meghívókat se küldjön ki, mert kit érdekel, és dicsekvés?

Komolyan, te beteg vagy, és az itt írók többsége is.

2018. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt írtad, egy "jóindulatú" válaszolóra reagálva:


"Viszont nem kell azt mondani, hogy majd, ha otthagy megtudom. Rokonomnak 5 gyereke van mégse hagyták ott."


Teljesen igazad van. Ezt még a jövő eldönti. Ilyen alapon az ember ülhetne egy hokedlin 20-30 évig, semmit se csinálva, mert hátha majd elhagynak, és akkor mit csinálok. Én szívből gratulálok, ismeretlenül is:)

2018. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!