Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki utálja a...

Van itt olyan aki utálja a nyarat?

Figyelt kérdés

Engem folyton lehurrognak ha kiejtem a számon, hogy nem szeretem a nyarat. Miért is kéne imádni?

Én konkrétan olyan vagyok, hogy álló helyzetben is szakad rólam a víz ilyen melegben, ha odakint vagyok. Ha még sétálok is vagy valami, akkor meg olyan vizes rajtam a ruha mintha elkapott volna az eső.

Állandóan könnyezik a szemem a napsütéstől, csak hunyorogni tudok.

Ilyen forróságban levegőt se lehet rendesen kapni. Olyan mintha egy takaró alatt próbálnék lélegezni. Csomóan rosszul is vannak ettől a melegtől. Semmit nem lehet csinálni, még normálisan aludni se ha nincs klíma. Képeken meg a hűvös szobából nézve szép a nyár.


Amit szeretek benne az a táj, a zöld minden.


A hűvösebb időket jobban szeretem, bár nagyon fázós vagyok és fázni se szeretek. Nyárnak bőven elég lenne a 20 fok...


2019. jún. 13. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Hànyszor irod még ezt ki?? Koltozzetek akkor az eszaki sarkra. Ez mar mondjuk nekem is tul meleg de mit lehet tenni?? Semmit.
2019. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se a nyarat, túl meleget és se a telet, túl hideget nem szeretem! De megpróbálom kibírni őket, mert jobbat nem tudok!

Nekem kb. az olyan 15-20 fok az ideális, azt egész évben eltudnám viselni! Az lenne a legjobb!

2019. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk kezdj el mozogni,normális ember módjára kijönni és nem a szobában kotlani és egy idő után a szervezeted működése is helyrebillen. A napszeművegről hallottál már?
2019. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlölöm. Ha egyszer elköltözök külföldre, tuti valami hűvösebb helyre megyek, pl. Londonba...Ott ilyenkor is szakad az eső és nincs melegebb 15-20 °C-nál.
2019. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Tiszta szívemből! Addig jó amíg pulcsi kell, ha az lekerül màr végem
2019. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Selejtesek vagytok...Hiába mennétek hideg helyre, ott is találnétok valamit a szuperérzékeny szervezeteteknek. Húzzátok be a függönyt, klíma be és szidjatok minden jót.
2019. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ideális hőmérséklet az nekem is 20 fok lenne. A nyarat maximum úgy szeretem, hogy vízparton vagyok.


Mondjuk nem tudsz mit tenni ellene, szóval kénytelen vagy megszeretni. :D

2019. jún. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!