Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma Magyarországon szegénynek...

Ma Magyarországon szegénynek számítok?

Figyelt kérdés
Hitelmentes lakásom van, amit a szülők vettek, egyedül elek, rezsit fizetem, ha nagyobb kiadás van a lakással kapcsolatban, szülők fizetik, én dolgozom egy műszakban, kb 150et keresek, vidéken.

2019. jún. 13. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Igen annak szamitasz, meg eloskodonek is.
2019. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Autóm nincs, nem is szeretnek, gyalog járok munkahelyre, kb 45 perc, tömegközlekedést ritkán használok.
2019. jún. 13. 20:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten, de ha magadat nem tudod ellátni, akkor felesleges volt hogy külön költözz. Én 200 nettó + 30e juttatás mellett kihozom a számlákat, egy kis 1.2-es városi autót, és egy nagy motort.

Kijövök, de a megtakarítás az csak vésztartalék, orvosi ellátás, javíttatások vagy bármi.

2019. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem számítasz szegénynek, míg élnek a szüleid. Ha gáz van ők megoldják. Utána már más kérdés. Én nem tudnék így élni. KB dupláját keresem a tiednek, de nincs saját ház. Albérlet van. Nem is lesz más míg ennyit keresek. Amúgy ha neked így jó, akkor mindegy szerintem, hogy szegény vagy gazdag vagy. Gondod nem lesz anyagilag.
2019. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen meg irigynek.
2019. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
#1: Mondja az akinek munkája sincs :) Fura..
2019. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Szegenynek, mar mindenki 200 felett keres a lakas amiben laksz lenyegtelen.
2019. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7 es, mondjuk hiba volt kiirnom ezt a fizetést, itt gyakoribb kb senki fel sem kel nettó 300 alatt és ez az abszolút minimum. Minden mérnök informatikus, csilliardos itt szokott lógni. Amúgy ma veszek Ferrarit.
2019. jún. 14. 08:02
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

igen! a báttyámnak 3 háza van, 10 autója meg egy zsíros bankszámlája.. a hugomnak van kb 30 millió értékű vagyona, ingatlanjai.. nekem csak 2 tanyám van én vagyok a csórika a családban.. és mi nem kaptunk anyagi támogatást a szülőktől..

csak megdörzsöltek minket, hogy a szarból is pénzt csináljunk..

ha a pénz mozgat soha nem lesz elég..

2019. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"itt gyakoribb kb senki fel sem kel nettó 300 alatt és ez az abszolút minimum"


Szuper gazdag vagy a havi 150 ezres fizeteseddel. Igaz hogy havi 200-at kene felrerakni, hogy legyen nyugdijad meg a gyerekeid fel tudd nevelni, de te nagyon gazdag vagy igy is.

2019. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!