Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hova megy nyaralni a nyári...

Ki hova megy nyaralni a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest a kerdezo azert irta ki, h elpanaszolja h o sehova, es lepontozzon masokat, akik meg mennek vhova.
2019. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elnezest a sertesert ,valoban irigykedem. Meg sose voltam kulfoldon.

Balatonra is csak tizevenkent egyszer jutok el.

2019. jún. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A tobb napos beszokast nem en talaltam,ki,olvastam. A pszichologia szerint. Nekem sokkal jobb,ha ket- harom hetre megyek,mintha egyre.

Szoval ram igaz. Ezert inkabb a legolcsobb szallast szoktuk valasztani,csak hogy minel tovabb maradhassunk.

De legtobbszor egy hetre valo penzunk sincs, nemhogy tobbre.

Szerintem ezt a beszokast ugy kell erteni,hogy itt finomhangolasokrol van szo... Tudat alatt. De nem ertek hozza,csak ugy gondolom.

2019. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi egynaposra szoktunk neha menni. A punkosdi hetvegen el tudtunk menni Érdre, mert a baratom talalt egy ezrest az utcan.

Es kikalkulaltuk,hogy nekem szaz ft a jegy,mert egyetemre jarok,neki meg ketszaz,ez szorozva kettovel,pont kijon az ezresbol.

Nem is volt rossz! Megneztuk a mecsetet,egy kedves ember ajanlotta az allomason, meg utana elkeveredtunk a foldrajztudosok tarsasaga muzeum kertjebe! Hat,az nagyon szep!

2019. jún. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Idén újra sehova.
2019. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolso,szaz forintbol ajanlom Érdet. Ha esetleg annyid van.

Mondjuk,aki dolgozik,annak ketszaz. De visszafele nem jott ellenor igy csak oda kellett megvenni! Az allomason nem talaltunk jegyautomatat sehol.

2019. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!