Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyári szünetben nyaralni...

Nyári szünetben nyaralni vinnénk a férjem gyerekeit, de lebeszéli róla őket az anyuka. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

#ex #nyaralás #láthatás #nyári szünet #időszakos kapcsolattartás
2014. jún. 1. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Pontosítok: Nem lebeszéli, MEGTILTJA.

Beszélni kellene valami hozzá közel állóval, hogy beszéljen a fejével, hogy a gyerekeknek árt ezzel. A gyerekek isszák meg a levét. Attól hogy ő az exét akarja büntetni, a gyerekei is szenvednek.

2014. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
A németországi nyaraláson nyüglődő anyuka az?
2014. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__57..



Ő az? Ő már itt törzsvendég! Már tegeződünk!

2014. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
tuti h az!
2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is. Ő nyavajog itt már hónapok óta. Szegény gyerekeket sajnálom az ilyen elhagyott lö.....koktól!
2014. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nos, amennyiben a kulonelo szulonek van lathatasa a nyari szunet ideje alatt, elviheti a gyerekeket nyaralni. Anyuka lebeszelheti oket, de miutan az apanak joga van a lathatashoz, akaratuk ellenere is elviheti oket. Kerdes, hogy mennyire lenne utana kellemes a nyaralas.

Miert, mivel beszeli le oket az anyuka es mekkorak a gyerekek?

2014. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Nincs válasz, kérdező?


Nincs hát!


HISZEN TE VAGY A NYÜGLŐDŐ, CSAK MOST A MÁSIK OLDALRÓL TETTED FEL A KÉRDÉST!!!

2014. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha bemásolnék ide mindent, amit eddig írtál, elsüllyednél szégyenedben! Legalábbis minden okod meglenne rá!
2014. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Tegyetek eleget az anyuka kérésének (mint anyuka ezzel én is egyetértek), tehát adjátok meg az anyukának hogy mikor hova (pontos cím, telefonszám, ha van) adjátok meg neki ezeket az adatokat. Én is így, és csakis így engedném el a gyerekeimet külföldre, főleg a volt férjemmel és annak élettársával!
2014. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szóval az az anyuka nem én vagyok. Elnézést kérek mindenkitől, ha nem vagyok mindig net előtt és nem válaszolok azonnal.

Mivel beszéli le? Kiverte a hisztit a gyerekek előtt, hogy ő nem akarja, hogy mi együtt nyaraljunk. Ezek után a kiskamasz gyerekek meg se mernek mukkanni.

Egyébként természetesen tudnánk pontos időpontot címet, mindent adni, éppen csak se útlevelet, se személyit csináltatni nem tudunk.

2014. jún. 2. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!