Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Be vagyok parázva, hogy...

Be vagyok parázva, hogy közelítek a 25-höz, nem érzem magam fiatalnak. Normális ez?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd 70 éves korodban keresd vissza ezt a kérdést. Jót fogsz nevetni.
2019. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Isten-M


47 éves fickó vagyok, aki lelkileg pont ott érzi magát korban, ahol te vagy. No akkor mit szóljak?


Csak pár érdekesség: első együttjárásom 17

Szüzesség elvesztése 19

Első igazán komoly párkapcsolat 26

Ennek vége 41

Bulizás és éjszakai élet kezdete 42


Szóval kedves cimbi, gyorsan verd ki a fejedből ezt a fassságot és kezdd el élvezni, habzsolni az életet.


Anno a 80-as évek végén volt egy Dr BEAT nevű együttes, nagyon jó dalszövegrész jut eszembe tőlük:


"Éld az életed, az őrült éveket, éld, mert emlék lesz csupán..."


Szóval itt az idő, belecsapni a lecsóba ;)

2019. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejezd màr be Karcsika.
2019. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as! Miért fejezze be???? Van egy problémája. Segítséget szeretne kérni. Ha nem tetszik, ne időzz ennél a kérdésnél!
2019. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap kiirja ezt tobbszor is csak atfogalmazva. Irtam az osszes kerdesere privit es mindig karcsika valaszolt nekem vissza:D
2019. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ő válaszolt vissza. Én a magam részéről szeretném segíteni, támogatni a srácot abban, hogy túl legyen ezen, az ő szemszögéből igencsak traumatizáló helyzeten.


47f

2019. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!