Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok fiatalnak miért jó, hogy...

Sok fiatalnak miért jó, hogy kilátszik a bokája a nadrág alól?

Figyelt kérdés
Oké, divat. De nem hiszem, hogy kényelmes, amikor télen - 10 fokban kint van a bokájuk. Mert láttam sok ilyet. Én már attól is vesegyulladást kapok, ha rájuk nézek. Ebben az esős, hideg időben tuti 10-ből 9-nek kilátszik a rohadt bokája. Amúgy egyáltalán nem divatos, szerintem tök szánalmas, meg egészségtelen. Mindig nevetek az ilyeneken, hogy inkább képes megfagyni, mert tuti, hogy fázik, de inkább kint van a bokája, meg leszakad a térdénél a farmer. Nekem mindegy, ki mit visel, de ezt az egyet nem igazán tudom megemészteni, miért jó. :D
2019. máj. 4. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kinőtte a nadrágját :)
2019. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Istenem, annyira utálom ezt. Minket is kiröhögtek mindenért, mikor fiatalok voltunk, muszáj nekünk is taplónak lenni? Ha ennyire zavar, menj pszichológushoz.
2019. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Ez, plusz kint van a derék, és a térd, mert a szakadt szr a divat.

Aztán majd visszatérünk rá, ha elmúltak 30-ak. :) A térd ízület tuti nem köszöni meg hosszú távon. A bringás ismerőseim, akik kimennek hidegben is versenyszerűen, ők még képesek a thermo gatya fölé plusz melegítő réteget húzni a térdükre. Nyilván nem ok nélkül.

De mindenki azt tesz a testével, amit akar.

Ettől független a boka villanás, a szűk gatya minden, csak nem férfias, a szakadt farmer meg csórósan és röhejesen néz ki. A mai tinik meg fiatal felnőtt srácok egy része, főleg a divat frizurákkal olyan kis kancsóknak néznek ki, hogy nem csodálom ha tombol a divatbuzulás, és a csajok inkább csajt választanak. Mert külsőre nincs sok különbség, de két azonos nemű könnyebben megérti egymást. :D

2019. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit túltoltad ezt.

Ez a divat, idiótán néz ki, na és? Csinálja, ha neki ez jó... Inkább, mint egy igénytelen punk, vagy mindene kilóg tiniribi legyen

2019. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
ÖÖööö, bocs, majd legközelebb gondolunk rád mielőtt bokanadrágot vennénk fel. Biztos nem fogjuk felvenni, mert TE fázol és neked nem tetszik. :P
2019. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy meg 10-11 fok még nem olyan hideg.
2019. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
A kilátszó meztelen boka szerintem is kellemetlen lehet a hideg miatt, a szakadt nadrág meg sz*rul néz ki, és engem rettenően idegesítene is, ha hordanom kellene, de nem kell, és mi közöm hozzá?
2019. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, aki nem ért veled egyet, az mind idióta, szerencsére le is pontoztál mindenkit, most irány, mert elhűl a húsleves. Legközebb ha önigazolást keresel, ne véleményt kérdezz és ne itt
2019. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most ez a divat,majd kinövik.
2019. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hordok olyan nadrágot, mert magas vagyok és vékony, szóval választhatok, hogy derékban legyen jó a nadrág és a bokám lógjon ki, vagy elég hosszú legyen, viszont a dereka akkora, hogy beférne mellém még valaki. Számomra az első lehetőség kényelmesebb, télen veszek hozzá csizmát vagy bakancsot, így nincs kint a bokám, a vesémet pedig a retroperitoneumomban tartom, nem a bokámban, úgyhogy nem fázik meg.
2019. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!