Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki de ma élményem fagyizni...

Ciki de ma élményem fagyizni és hazafelé mentem és csikar hasam és utcán osszefostam magam rovidnacis. Úgy szégyellem járt így valaki?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Milyen fagyi volt?
2019. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen, te.
2019. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem történt ilyen velem.
2019. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én jártam így de rajtam hosszúnaci volt és nem nyaltam közben fagyit.
2019. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én előző nyáron pont így jártam, mint te, kérdező. Csak én nem fagyitól, hanem valószínű romlott virslitől. Nekem elég ciki volt, mert kb 300 ember látta. Azóta annak a kerületnek a környékére nem mentem...
2019. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, én is jártam így. Nincs mit tenni, ezeket nem lehet kivédeni. Ha tudod, hogy elesel, leülsz.

Idővel tompul a rossz érzés és poén lesz.

2019. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Kellemetlen, de szerintem sokkal több emberrel előfordul, mint gondolnánk. Szerencsére én nem fostam be, de mivel nekem is csikart a hasam, azt hittem, csak lepkefing lesz. Hát nem, szaros bugyival értem haza... Ciki, nem ciki, így történt.
2019. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,de elvileg bárkivel megtörténhet,nem szégyen.(A kiválasztási funkció természetes folyamat,ha nem is illik beszélni róla.)Ha ez vigasztal,vonaton,gyomorrontás miatt lehánytam a szemben ülőt. Amellet,hogy kínos,beverték a képem,mert azt hitték részeg vagyok.
2019. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Valamelyik héten történt velem hasonló.


Sétáltam hazafelé, kb. 20-25 perc séta volt még hátra (vagy 10 perc troli, de sétálni szoktam). Éreztem, hogy nagyon kell már, gondolkodtam, hogy felszálljak-e a trolira amit pont elértem volna, hogy hamarabb hazaérjek pár perccel, de úgy döntöttem, hogy kibírom a sétát is. Szóval nem szálltam fel, a troli elment, és abban a pillanatban úgy rámjött a dolog, hogy letoltam a nadrágomat és az utca közepén végeztem el a dolgomat. Úgyhogy nem fostam be, de nagyon kellemetlenül éreztem magam és nem is mertem elmondani senkinek. (Isten közbenjárása, hogy nem mentem el a trolival, mert akkor befostam volna a járművön.) :D

2019. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Időnként a legjobbakkal is előfordul. Nekem egyszer volt egy olyan esetem is, hogy a piszoár előtt állva pisáltam tele a melegítőnadrágomat. Nagyon kellet már. A melegítőnadrágon meg derékban jó szorosra volt kötve a madzag. Ki akartam kótni, erre lett rajta egy "bütyök. Kibogozni nem tudtam. Utána mepróbáltam elszakítani, de túl erős volt a madzag. Annyira meg volt szoros, hogy letolni nem tudtam. Se kiskés, sem olló nem volt nálam. Legalább a cipőimet levettem, hogy azokat ne pisáljam tele.
2019. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!