Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki de ma élményem fagyizni...

Ciki de ma élményem fagyizni és hazafelé mentem és csikar hasam és utcán osszefostam magam rovidnacis. Úgy szégyellem járt így valaki?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Legvégső esetben keresek egy bokrot vagy valami.
2019. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez elég ciki, de mint már írták előttem, vigasztaljon a tudat, hogy sok ember járt már így...

Amúgy ez kevésbé kínos, de azért elmesélem.

Egyszer napok óta tartó migrénes fejfájásom volt, a szüleim meg azt hitték, csak szimulálok, ezért elküldtek iskolába. Rólam mellesleg tudni kell, hogy amikor ilyen erősen fáj a fejem, nem ritkán megesik, hogy hányingerem is van, néha direkt meg is hánytatom magam ilyenkor, mert olyankor van, hogy nem csak a hányinger csillapodik, hanem a fejfájás is jobb lesz valamivel.

Szóval ugye nagyon fájt a fejem és amikor indultam itthonról, éreztem, hogy egyre érzékenyebb vagyok a szagokra, amikor beültem a kocsiba, az autóillatosítótól majd' összerókáztam magam. Amikor kiszálltam, a friss levegőn kicsit jobban éreztem magam, de mikor átszálltam a villamosra, megint éreztem, ahogy fordul felfele a gyomrom. Végül a sulim előtt 1 megállóval éreztem, hogy eljött az idő és ahogy kinyílt az ajtó, elsőként léptek ki rajta és abban a pillanatban egy hangos büfögés kíséretben belerókáztam a kezembe, egy villamosnyi ember szeme láttára...

2019. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hányas válaszoló voltam, de ha eleve ilyen nyers fogalmazású a kérdés, és mindenki leírja, hogy nem kell szégyellni, mert sokakkal előfordul, akkor mi a franc lepontoznivaló van rajta? A kérdezőt akartunk megnyugtatni, hogy nincs egyedül a helyzettel, erre senki nem adott tökéletes helyes választ, mert lehúzza valaki, vagy valakik. A kérdésre válaszoltunk: járt már így valaki? Igen. Lepontozták a választ? Igen Csodás. Az a baj, hogy azt írtam, azt hittem, lepkefing? Vagy kinek mi nem tetszik? Eleve a kérdés is úgy szól, hogy a kérdező összefosta magát.

Emberek vagyunk, nem?

2019. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
#13 Lehet,hogy csak brahiból húzott le valaki.Én az egész pontozásnak nem látom értelmét,ez inkább like/dislike,mint hasznos/nem hasznos kategória.
2019. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Velem nem történt semmi ilyesmi. De biztonsági okokból épp ezért tartok magamnál széntablettát. Ha érzem, hogy nem ok a hasam, akkor veszek be belőle.
2019. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%

Mindenkivel előfordul az ilyen!


Viszont, ha a fagyitól csikart a hasad, lehet, hogy laktózérzékeny vagy! Érdemes lenne kivizsgáltatni magadat!

2019. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!