Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molnár krisztián nem ad...

Molnár krisztián nem ad nektek egy olyan érzést mintha a szülei kvázi meg akarnák öletni a sok piával/csipszel/cigivel amivel tömik?

Figyelt kérdés
Mármint erre ez az egy logikus következtetés van. Miért engednék meg egy alapból rendkívül túlsúlyos, keményen cukorbeteg gyereknek a szülei azt hogy szinte csak szemetet egyen/igyon? És nem csak hogy megengedik, hozzá is segítenek neki ehhez. És úgy ánblokk gondolhatjuk mennyire hiányzik a 2 szülőnek ez a krisztián oda a nyakukra egész nap. Lehet rá főzni/mosni/takarítani/vásárolni, hálája jeléül meg még jobban eligénytelenedik. Szerintem a szülei szándékosan meg akarnak tőle szabadulni. Mi a véleményetek?

2019. jún. 16. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaam azt én se hiszem, múltkor is az anyja lelőtte a bebaszós liveot.
2019. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
Inkább az hogy elősegítik Krisztián önpusztító életmódját. Én ismerek egy hozzá hasonló embert, aki nem vlogol meg semmi egyebet nem csinál, az tény hogy dolgozik az illető, és művelt is tehát van is a fejében megfelelő tudás, nem egy buta ember,d e ugyanúgy el van hízva, ugyanúgy tömi magát minden szeméttel, inni nem iszik alkoholt de cigizni cigizik kegyetlen módon és már fullad tőle. Plusz igénytelen, nem fürdik csak heti egyszer, a ruháit sem mossa ki normálisan. Ő a tesójánál lakik egy telken ahol egy melléképületet alakítottak ki neki lakásnak, autója van, vezetni is tud normálisan, de egyszerűen nem érdekli őt hogy pusztítja magát pedig még intelligens is nem úgy mint Krisztián. Ezek az emberek annyira el vannak keseredve hogy nem érdekli őket hogy hamar eljön számukra a vég ők úgy vannak vele hogy kiélik magukat és várják a kaszást....
2019. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!