Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet valakinek...

Milyen oka lehet valakinek egy védtelen állatot agyonverni?

Figyelt kérdés
pl.: most a teknősgyilkos

2019. jún. 17. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Állatkínzók között sok az antiszociális személyiségzavaros. Különben nem tudna állatot bántani.
2019. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert elmebeteg. Es meg csak le sem csukjak. Szabadon engedték.
2019. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Le nem vezetett agresszivitás, élettel kapcsolatos konfliktusok, érzelmi kezelési probléma, nem tudom... "állítólag" csak "figyelmet akart kapni" - mintha valami ilyesmit nyilatkozott volna a legutóbbi róla szóló Index cikk alapján...
2019. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tettére itt a zseniális és abszolút érthető indok:



"Ezután a nő meglepő nyíltsággal kezdett beszélni a történtekről az újságíróknak, arcát, nevét is adva a válaszokhoz, ám nem tűnt úgy, hogy száz százalékig tudatában van szavainak, így most tartózkodunk a megmutatásától - fogalmaz a liberális lap.


A nő váratlan magyarázattal állt elő arról, miért végzett a teknőssel:


Fel akartam hívni magamra a figyelmet, hogy ne kelljen koldulnom, prostituálódnom. - mondta, miközben a rendőrség által készített képeket mutatta a kamerának a teknősről, a kőről és kísérőjéről, akinek amúgy nincs köze az ügyhöz. Azt is mondta, hogy három hónapig az utcán élt.


Forrás: [link]

2019. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát megkapta a figyelmet az biztos...mindenki utálni fogja ezek után. Én is voltam néhány hónapot Párizs utcáin, de az állatokat mindíg imádtam( sokszor jobban mint az embereket).
2019. jún. 17. 08:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttad tegnap, amikor nyilatkozott? Nem kell orvosnak lenni ahhoz, hogy lássa az ember, hogy ennek a nőnek komoly problémái vannak, konkrétan nem normális, biztosan van valamilyen komolyabb mentális betegsége. Mondjuk ez eddig is egyértelmű volt, mert normális ember ilyet nem tesz.
2019. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon szomorú vagyok, hogy szabadon engedték.


Legközelebbi áldozata talán egy ember lesz.

2019. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell szomorúnak lenni,a kormány a sorozatgyilkosokat is kiengedi,lásd:Bene László. Még milliókat is kap. Egy sorozatgyilkos jobban él,mint egy tisztességes ember. Ilyen világban élünk.
2019. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Leírták, de amúgy másmilyen zavar is lehet.


Mindenki elkezdte letámadni a nőt Facebook-on, hogy így dögöljön meg, meg úgy szenvedjen, de senki se próbált a háttérbe látni; egy egészséges, az élettől nem megnyomorodott valaki nem szokott így tenni. Egy mentálisan egészséges valaki nem élvezkedik az állatok megölésében.


Beth Thomas esete is ott van; bántalmazták őt totyogósként, amitől mentális károkat szenvedett - kicsiként madarakat ölt, kutyát kínzott - komoly kezeléssel segítették.


Ezek az emberek nem kapják meg a segítséget, mert nem látják be, hogy az kell nekik vagy a környezetük nem veszi észre. Ha kapnak, nem mindig hatásos, az első kudarc után feladják.


Sajnálom szegény teknőst, de a legfontosabb szempont megérteni ilyen esetekben, mi van az emberrel, hogy erőszakkal tudja csak kifejezni magát; ezt orvoolni, hogy a jövőben ne eshessen meg.


Volt pl egy nő, aki a metrón ütötte és harapta a saját kutyáját (videó youtube-on) - mindenki anyázott jobbra-balra, mire valaki végre elmesélte, hogy a nő gyógyszerek hatása alatt állt.


Ismétlem, sajnálom az állatokat (nekem is van <3 ), de nem merülhet ez ki abban, hogy "A gonosz ember bántott egy állatot".


Nagyon szépen köszönöm, hogy kiírtad a kérdést és kifejthettem a véleményemet!

2019. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem normális a nő, csak az érdekelt volna, hogy mitől válik ilyen beteggé egy ember? Családon belüli erőszak? Kábítószer?
2019. jún. 17. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!