Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak van értelme ha 2 hetente...

Annak van értelme ha 2 hetente 1x járok angol magán tanárhoz?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelött jártam heti 1x egy magántanárhoz, jól tanított szimpatikus volt, 2500ftért tanított. Most meg fel vettem újra a kapcsolatot vele felhívtam s kiderült hogy 3500ft 1 órára. Ezt egy kicsit sokallom, nem erre számítottam. Anyagilag nem állok olyan jól hogy ezt heti szinten fizetni tudjam. Azt találtam ki hogy mi lenne ha 2 hetente járnék? Lenne értelme úgy? Anyagilag ezt még jobban bírnám mint hetente ennyit kiadni
2019. jún. 17. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
2 hetente az is több mint a semmi
2019. jún. 17. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha közben szorgalmas tanulsz otthon, és mondjuk ad gyakorló feladatokat vagy vmit a tanár, teljesen jó.
2019. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ. Nekem személy szerint nem lenne elég.
2019. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Annyi értelme van mint fesztiválra menni egyedül kamilla teát inni szüzességi fogadalommal de este 8ra hazaérni fürcsizni meg vacsizni
2019. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak ott angolozol, nincsen alap szókincsed minimum, akkor nem éri meg.

Gondolj bele mennyire kevés havi 2 alkalom. (évente csak 24óra)


Csak potya pénzkidobás. A magántanártól véleményt kikérni ebben nem érdemes, úgyis a pénzt nézi első sorban, ami jogos, hiszen mindenki abból él.


Semmibe nem érdemes befektetni megfelelő körülmények, anyagiak nélkül.


Legyen az tanulás, munka, karrier, hobbi stb.


Nem tudom hány éves vagy s mikhez értesz, de ha 3-4ezret nem tudsz az életben biztosítani magadnak pici pluszba, akkor magára az életre s a jövődre se vagy igazán felkészülve.


Pl mi van ha valami történik pl 300-400ezres hozzád tartozónak a temetése.

Nah meg a jövőre gyűjtés pl ház/lakás/autó... s a birkák pedig hitelt/kölcsönt vesznek fel sok esetben, pedig ott havonta többet kell "félre rakni" a törlesztésre, mint kakis 3-4ezret.


S még lehetne sorolni.


Sokan nem gondolkodnak.


Picit ülj le vagy sétálj egy jót a levegőn. Összegezd a dolgokat hol tartasz, hova szeretnél jutni s hogyan érheted el a kisebb céloktól kezdve a nagyobbakat. Még ha elején valamiből álfoznod is kell a cél érdekében vagy kitalálsz egy ideális megoldást. 😊


+ soha ne csak "A" terved legyen s ha nem jön össze feladod.

A-a, legyen több opciód az adott cél érdekében, minimum "A" "B" + "C".


Amikor még mások kezei alatt dolgoztam beosztottként, alkalmazottként mindig voltam elég kreatív, hogy a számukra felesleges alapanyagokból olyan termékeket lreáltam, amik sokszor nagyobb hasznot hoztak, mint maga a bejelentett munkám bére.

Éltem vele s hobbijaimat is kiélhettem 😉

Alapon kreatív művész lélek vagyok.


S ez segített kiemelkedni.


Pl legutóbb ami volt:

300méteres műanyagok tekercsben egy egész raklapnyi volt szemét, mert nem felelt meg a vastagsága a gépbe.


Számomra egy jó lehetőség volt.

1 tekercsből: 4milla (ezen tiszta haszon 3milla)


1 tekercsből 332db terméket csináltam. Annyi, hogy vevőkör kialakítása volt picit hosszadalmas.


Ha csak heti 1 olyan terméket tudnál készíteni ami minimum 3-5ezer már meg lenne oldva a gondod.


Törekedj! Legyél ügyes s oldjad meg!

Ha akarsz tanulni vagy bármi mást az életben 😃

Hajrá!


Oktatás kategoriába rakjad legközelebb a kérdést.

Az "egyéb" részekre nem megy rá a legtöbb ember.


Én pl adott szavak alapján keresgetek, olvasgatok.

2019. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szinten vagy angolból és hova akarsz vele eljutni?
2019. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy gondoltam hogy én napi szinten foglalkoznék az angollal önszorgalommal
2019. jún. 17. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi szinten magadtól csinálod, akkor a tanár itt csak ránéz néha, hogy nem gyakoroltál e valamit félre, nem ejtesz e ki rosszul dolgokat,s zerintem van értelme, de itt nagoyn nem a tnaáron fog múlni.
2019. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért valahogyan meg oldanám legalább heti 2x de inkább 3x csak van olyan ahol hetente legalább plusz 7000-9500ft össze tudnál gyűjteni? Csak keresni kell, aki keres az talál is, fel kell magadat találni, itt egy csatorna, kezdő színtől a középig vagy feljebb https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg
2019. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!