Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Busta már csak vergődik összevissza?

Összevissza dobálja ki a számokat, valamiben olt, valamiben pedig "megváltozott" Meg mik ezek a rímek? "halottam már olyat, hogy nem hittem el, hogy igaz, amit hallok." https://www.youtube.com/watch?v=wyUMmzczbsc Akiket olt azokat se szeretem, csak kíváncsi voltam mi van vele

Itt meg a fenti számának mond ellen:

https://www.youtube.com/watch?v=sFXpw8xMI00

https://www.youtube.com/watch?v=5VE20sTcAik

2013 környékén hallgattam, de minek azt nem tudom, tiszta gáznak találom azokat a számait is mai fejjel.

jún. 18. 20:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ő eddig is csak vergődött, kevés jó száma van, én nem igazán szeretem.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont jún. 18. 21:12 Privát üzenet
Elég rég óta, kb a kutya nem foglalkozik már vele.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont jún. 18. 21:13 Privát üzenet
Mindenkit kihasznált, leléptek tőle. Most pedig meglátszik, hogy eddig kik tették sikeressé.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont jún. 18. 21:17 Privát üzenet
Mindig is csak vergődött, mint az összes többi gettóhuszár.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont jún. 18. 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet, de magyarok közt is vannak olyan előadók akik tartalmat adnak ki.(az-az szerintem) Pl. Day, Tkyd, Anonim mc.

# 5/12Időpont jún. 18. 21:24 Privát üzenet
Volt olyan, amikor nem vergődött? Hallgass meg pár Kamikaze számot, Funk után – aki elmond valami érvényeset – jön Busta, hogy rászarja az alapra a huszonkilencedik egórapjének sorait. Egy ideig egyébként azt gondoltam, hogy üzleti megfontolásból súlytalanok és fogalmatlanok a rapjei, de utólag arra a következtetésre jutottam, hogy nála nem elsősorban a pénzéhség, hanem a képesség a limitáló faktor.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont jún. 18. 21:27 Privát üzenet

Szegény tényleg mindig vergődött, csak eddig megtalálta azt a réteget, akikkel és akiknek tudott eladható lenni. Aztán szép lassan elkezdtek elpártolni tőle az előadók, a magyar gagyi rap (gengszter és romcsi) felhígult, szóval a tizen-huszonpáréves emberek mentek más előadókhoz is.

Sajnos úgy összességében a felkapottabb magyar rap nagy része vergődés és önismétlés. Akiket írtál (Tkyd, Anonim és a többiek), őket egy csomó húdenagy rap fan nem is ismeri. Pont azért, mert ők tartalmat is raknak a szövegekbe, hitelesek és nem egy előadott szerepet nyomnak, ami csak gengszterkedésből és szerelmi bánatból áll.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont jún. 19. 02:30 Privát üzenet
Mennyi ízléstelen ember. :D Tudom, nehéz megérteni Nektek a mondanivalót. Sajnálom.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont jún. 25. 11:04 Privát üzenet
"Mennyi ízléstelen ember. :D " - mondta a Mr Busta hallgató. XD

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont jún. 25. 11:06 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Igen, mondtam. És? Aki nem érti meg a szövegnek a lényegét, az tényleg ne hallgassa. Ennyi.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont jún. 25. 16:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemen miért ilyen összevissza vannak az órák? Miért nem reggel 8-tól délután 2-3-ig, mint a középiskolákban?
Jogosan vergődik a szomszéd, hogy este 8 után mosok?
Van aki teljes kilátástalanságban él, vergődik?
Miért van az hogy írásban jól fogalmazok, szóban meg összevissza beszélek, béna hangsúlyokkal, főleg idegeneknél, meg telefonálás közben?
Létezik olyan betegség, ami miatt az ember összevissza beszél néha, hazudozik és a dolgait elhiszi magának,?
Lehet valamilyen következménye, ha ennyire összevissza alszik valaki?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!