Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Busta már csak vergődik...

Busta már csak vergődik összevissza?

Figyelt kérdés

Összevissza dobálja ki a számokat, valamiben olt, valamiben pedig "megváltozott" Meg mik ezek a rímek? "halottam már olyat, hogy nem hittem el, hogy igaz, amit hallok." https://www.youtube.com/watch?v=wyUMmzczbsc Akiket olt azokat se szeretem, csak kíváncsi voltam mi van vele


Itt meg a fenti számának mond ellen:

https://www.youtube.com/watch?v=sFXpw8xMI00

https://www.youtube.com/watch?v=5VE20sTcAik


2013 környékén hallgattam, de minek azt nem tudom, tiszta gáznak találom azokat a számait is mai fejjel.


2019. jún. 18. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ő eddig is csak vergődött, kevés jó száma van, én nem igazán szeretem.
2019. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Elég rég óta, kb a kutya nem foglalkozik már vele.
2019. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkit kihasznált, leléptek tőle. Most pedig meglátszik, hogy eddig kik tették sikeressé.
2019. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Mindig is csak vergődött, mint az összes többi gettóhuszár.
2019. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de magyarok közt is vannak olyan előadók akik tartalmat adnak ki.(az-az szerintem) Pl. Day, Tkyd, Anonim mc.
2019. jún. 18. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Volt olyan, amikor nem vergődött? Hallgass meg pár Kamikaze számot, Funk után – aki elmond valami érvényeset – jön Busta, hogy rászarja az alapra a huszonkilencedik egórapjének sorait. Egy ideig egyébként azt gondoltam, hogy üzleti megfontolásból súlytalanok és fogalmatlanok a rapjei, de utólag arra a következtetésre jutottam, hogy nála nem elsősorban a pénzéhség, hanem a képesség a limitáló faktor.
2019. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Szegény tényleg mindig vergődött, csak eddig megtalálta azt a réteget, akikkel és akiknek tudott eladható lenni. Aztán szép lassan elkezdtek elpártolni tőle az előadók, a magyar gagyi rap (gengszter és romcsi) felhígult, szóval a tizen-huszonpáréves emberek mentek más előadókhoz is.

Sajnos úgy összességében a felkapottabb magyar rap nagy része vergődés és önismétlés. Akiket írtál (Tkyd, Anonim és a többiek), őket egy csomó húdenagy rap fan nem is ismeri. Pont azért, mert ők tartalmat is raknak a szövegekbe, hitelesek és nem egy előadott szerepet nyomnak, ami csak gengszterkedésből és szerelmi bánatból áll.

2019. jún. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi ízléstelen ember. :D Tudom, nehéz megérteni Nektek a mondanivalót. Sajnálom.
2019. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
"Mennyi ízléstelen ember. :D " - mondta a Mr Busta hallgató. XD
2019. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Igen, mondtam. És? Aki nem érti meg a szövegnek a lényegét, az tényleg ne hallgassa. Ennyi.
2019. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!