Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőket miért zavarja ha egy...

A nőket miért zavarja ha egy férfi pihen?

Figyelt kérdés

Miért akarják dolgoztatni?

Miért nem magukat foglalják le?



2019. jún. 19. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha nem ugràltat folyamatosan, én sem szoktam őt.
2019. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy így nem értem a zilyen általános kérdéseket, van egy vagy két nő az életedben aki ezt vcsinálja, és neked máris feláll az a világkép hogy mindig mindenhol mindenki ilyen? :D WTF? :D
2019. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vannak univerzális dolgok.

A nők ék is vannak hasonló jellemzői.

Én nagyon nyugodt ember vagyok akinek nagyon sokat ér a lelki nyugalma. S az élni vagy élni hagyni elvét is értékelem. Szerintem nem teljesen ideális környezetbe születtem. Elvon elmélet nyugodt és megfontolt vagyok aki felesleget tevékenységeket nem szeret végezni csak ha tényleg fontos. De ki milyen de én ezt figyeltem meg hogy a nők valahogy a férfiak figyelmét erejét vagy valamilyen energiáját ha tudják akkor valahogy rendelkezni akarnak felette spekulálva vagy direkten.

2019. jún. 19. 01:29
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy két kiragadott példát is tudnék mondani de félnék h nem látnánk az erdőt a fától.

De mindenki más... Ha sokat beszélnek hozzám kikelmennem az erdőbe csendért és nyugalomért :)

Mondjuk ha valami érdekel akkor sokat tudokveszélni de ha valami nem érdekel és azt kell csinálni vagy esetleg olyanról beszélni felét egy kínzással meg mintha elszívnák az energiámatjah igen introveltált vagyok s csak magamból tudok energiához jutni meg a nyugalmamvól de a magyar mentalitás nem ilyen:)

2019. jún. 19. 01:35
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Alapjáraton próbálkoznak, mennyire vagy "Nekem olyan férfi kell, akire fel tudok nézni" tehát, ha kidolgozod a beledet értük, akkor az számukra hasznos vagy, férfi vagy, nem semmirekellő. Úgy manipulálnak:-"légy férfi!" Egyébként nem vagy a hasznukra.
2019. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert sok nő egyedül marad a ház körüli munkákban a meglévő munkahelyi bajaikon kívül.
2019. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Na, én meg hagyom a páromat pihenni és én is szeretek egyedül lenni és elfoglalom magam.

Remélem most nem a nyolcadik csoda vagyok.

2019. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha már nekünk is le kell dolgoznunk 8,5-9 órát, akkor ne maradjon rajtunk a házimunka egésze.

Engem akkor zavarna, hogy a párom punnyad, ha különben mindent én csinálok.

2019. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Általánosságban tudom azt írni, hogy igen, szerintem zavaró, ha mindketten lenyomjuk a 8 órát a munkahelyen, de utána a "férfi" pihenni és relaxálni akar, mert totál elfáradt, de a nő azért még főzzön, mosson, takarítson, mosogasson, szaladjon az oviba, iskolába a gyerekekért, tanuljon velük, és persze legyen jókedvű és megértő, hogy a "férfinak" csendre és nyugalomra van szüksége...

Remélem, teljesen egyedül élsz, vagy legalábbis tervezed, hogy úgy lesz...

Bár őszintén szólva, ismersz te egyetlen férfit is, aki képes magát 100 %-ban ellátni? Megeszi őket a kosz a rendetlenségben, előbb-utóbb leamortizálódnak és elindulnak lefelé a lejtőn.

2019. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Élje egyedül, akkor senki nem nyaggat. Ha meg csak lustika vagy, szedd össze magad. Nem viccből nyaggatnak, nyilván nem pihensz, hanem soha nem csinálsz semmit.
2019. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!